Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen miért ilyen...

A rendőrségen miért ilyen monitorok vannak a számítógépekhez? Több lent.

Figyelt kérdés

Voltunk a héten tanúként kihallgatáson bent a rendőrségen és láttam,hogy ott a számítógépphez amin a rendőr dolgozott nem lcd monitor van,hanem még olyan régebbi,az a nagy doboz alakú.

És beláttam egy másik irodába,ott is olyan van.

Hmm... nem tudom miért régebbi monitorok vannak ott?

furcsa,mert ebben a mai világban szinte mindenhol (nekem is) lcd monitorom van,meg szinte már majdnem mindenhol.

Szerintem ciki,ha valakinek régi monitorja van ma.

A rendőrségen miért van minden irodában még olyan ósdi monitor?



2013. febr. 24. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
mert nincs pénz rá
2013. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Traffipaxra költötték az összes pénzüket.
2013. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Ott nem játékokkal foglalkoznak nem kell olyan monitor!
2013. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Mert az új monitor drága, és a CRT képe legalább olyan jó, ezért megfelel a célra.Persze ha lenne bőven pénz, már lecserélték volna.
2013. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs rá keret. Egyébként ahol tehetik ott már cserélgetik le folyamatosan laposra.
2013. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem a monitor a gáz,hanem az,hogy háromszor loptak meg,nevet is mondtam,mégis mindig eredménytelenül zárták le az ügyeimet.Mindenkinek számlával kéne tudni igazolni,mivel tüzel.Ha nem tudod igazolni,kiadós verést neked,nem fogsz fázni.
2013. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
2-es! Amúgy az LCD monitor kevesebbet fogyaszt és kíméletesebb a szemmmel... Nem csak a játék miatt jó ha újabb monitorod van...
2013. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert a büntetésekből befolyó pénzt a városi rendőrkapitányság kapja... aha.
2013. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Minden bírságból befolyt pénz rögtön az államkasszába megy, a rendőrség nem kap belőle.

Nincs pénz rá, PIII-as gépek vannak nálunk, amiket a helyi iskola selejtezett le, és adományozott nekünk kb 10 éve, a 15 colos CRT monitorokkal. Előtte meg volt Erika, az írógép.

Egyébként a számítógépeinket saját pénzből fejlesztettük, hogy induljon rajtuk az xp alapú programunk, ennek ellenére a legtöbb gépünk lefagy. Ez nem önsajnálatból írom, hanem ez a valóság.

De nem a monitornál kezdődnek a gondok, hanem az üzemanyaghiánynál, az ember hiánynál, és az omladozó épületeknél. Vagy ott, hogy nekünk kell venni patront a nyomtatóba, vagy wc papírt vinni a wc-be, mert erre sincs pénz...

Welcome to Miami!

2013. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bucsek!!!!


Mázlista. Nálunk PII van. Pár éve még színes monitor sem volt!

2013. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!