Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen miért ilyen...

A rendőrségen miért ilyen monitorok vannak a számítógépekhez? Több lent.

Figyelt kérdés

Voltunk a héten tanúként kihallgatáson bent a rendőrségen és láttam,hogy ott a számítógépphez amin a rendőr dolgozott nem lcd monitor van,hanem még olyan régebbi,az a nagy doboz alakú.

És beláttam egy másik irodába,ott is olyan van.

Hmm... nem tudom miért régebbi monitorok vannak ott?

furcsa,mert ebben a mai világban szinte mindenhol (nekem is) lcd monitorom van,meg szinte már majdnem mindenhol.

Szerintem ciki,ha valakinek régi monitorja van ma.

A rendőrségen miért van minden irodában még olyan ósdi monitor?



2013. febr. 24. 20:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Legyetek szívesek már ne egymásnak írni itt,mert ez nem fórum,hanem a GYK.

Fórumon beszélgessetek egymással,itt a kérdésemre adjatok választ.

2013. febr. 24. 21:49
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért, mert a magas beosztású emberek körül mindent felújítanak és elhiszik, hogy mindenhol ez van. Aki ezekben a kérdésekben dönt nem dolgozott még ilyen régi gépeken, úgy van vele dolgozzon ezen a paraszt. Az enyém már olyan régi, hogy 15 perc legalább kell induláskor neki! max 10 giga winyóval!!!! A telefonom memóriakártyája nagyobb.

Nincs pénz és kész. Sokkal többre nincs pénz!!!

2013. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Előző.

Rendőr vagy?

2013. febr. 24. 22:01
 14/20 anonim ***** válasza:

"2-es! Amúgy az LCD monitor kevesebbet fogyaszt és kíméletesebb a szemmmel..."


Nem hinném, hogy nekem szólna, mint ketteske, de a traffipaxban LCD kijelző van :)

2013. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Legyetek szívesek már ne egymásnak írni itt,mert ez nem fórum,hanem a GYK.

Fórumon beszélgessetek egymással,itt a kérdésemre adjatok választ."


Kaptál választ egyenesen rendőröktől. Nincs pénz, nincs pályázat, nincs adomány. Ezt a bársonyszékben ülők meg leszarják a milliós fizetésükkel. Old meg azzal ami van!

2013. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Monitor? Szondacsőre nincs pénz, amivel szondáztatna a rendőr!!!!
2013. febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 ZETAS ***** válasza:

Nincs cash rá. +pályázati pénzeket elsumákolni csak nagyobb értékű dolgoknál lehet pl.: gépjárművek, ingatlanok.

Nyilván jobb lenne, ha Getac V100-as harcászati tablettekkel rendelkeznének, mint az US Marine :D, de azok drágasssszágok :D

Ha már upgrade-elni kellene, akkor a PA-63 és FÉG P9R-eket GS-18-ra váltani ésszerű lenne. Simán megértettek a cserére, de egy mlf. is max 200000 Ft/db, így abból se jönne le sok mutyizással.

2013. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg, nálunk a Műszaki Egyetemen is vannak CRT monitorok szép számmal, még golyós egér is akad. Komolyan azt hiszed hogy egy-egy ilyen intézmény azért vesz valami, nehogy 'ciki' legyen a szemedben? Amíg működik, addig olyan dolgokra kell költeni a pénzt ami fontosabb.
2013. febr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem ciki a régi monitor. Neked lehet az, de az a legnagyobb bajod hogy a NFS fut vagy nem fut.


Zsaruk sosem voltak megbecsülve...


Legfőképp eszközileg.


Nézd meg..TEK kapta a Q7es terepjárókat, még az utcai zsaruk raktárról kaptak astrákat amiben a klíma az egyetlen extra.

2013. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Alex Fly ***** válasza:

Talán azért, mert a CRT is ugyanúgy megjeleníti a képet, mint az LCD. Az azt használó számára semmi különbség nincs közöttük.

És hogy ciki vagy sem; nekem most LCD monitorom van, de sokszor visszasírom az előző MAG fényévekkel szebb képét...

2017. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!