Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ellopták a laptopom mit tesz...

Ellopták a laptopom mit tesz a rendőrség?

Figyelt kérdés
Ellopta a lakótársam a laptopom mire hazaértem munkából és ő már sehol.. tudom amúgy hogy hol lakik..mivel itt csak bérlő volt.. ha feljelentem végeznek nála házkutatást ?
2013. febr. 26. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Fognak, de szerintem arra a laptopra már keresztet vethetsz, ha van esze akkor már rég eladta valakinek.

Egyébként én nem bíztam volna meg benne ennyire hogy csak úgy otthagyom előtte a gépet. Én bezártam volna egy szekrénybe.

Én is régen koleszban laktam 2 évig volt szobatársam, két szekrényünk volt, egyikre szereltem zárat csak nekem volt kulcsom minden érték oda ment, és semmi nem tűnt el.

2013. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eNerdzsy ***** válasza:
79%

Jelentsd fel nyugodtan, ha valószínűsíted, hogy ki az elkövető, hamar utána járnak.

A házkutatás lesz az első dolog a lakótársadnál de, ha egy kevés esze van akkor nem haza vitte a gépet, hanem mondjuk "kölcsön adta egy haverjának" amíg elül a vihar, úgyhogy főként az ismerőseinél kellene körül nézni.

2013. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. :) de közbe felhívtam és mondtam neki hogy tudom hogy ő vitte el és hogy feljelentettem.. és úton van vissza a laptopommal.. mondtam neki ha visszahozza akkor visszavonom a feljelentést.. úgyhogy szerencsémre még nem adott rajta túl. :)
2013. febr. 26. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
De mégis mit gondolt hogy elviszi és te nem fogod észre venni vagy mit? :D
2013. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak minden tolvaj ilyen fogyatékos lenne.
2013. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem gondolt rá hogy hamarabb hazaérek mint szoktam :)
2013. febr. 26. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Mákod van. A kérdésedre a válaszom ez lett volna:

Kb. SEMMIT.

2013. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!