Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a hangoskod...

Mit lehet csinálni a hangoskodó szomszéd bérlővel? Hogyan lehetne "megnevelni"?

Figyelt kérdés

Szép szó nem hat rá, rendőrség sem érdekli, pedig nem szabálysértés, hanem garázdaság bcs. miatt folyik ellene eljárás. A tulajdonosra sem lehet hatni, a pénz jobban érdekli, mint a többi lakó.


Egyébként nem egy kemény gyerek, egy nyámnyila kis mitugrász, de hát megverni azért még sem akarom!



2012. okt. 28. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet. Nálunk is a felső szomszéd egy hangoskodó fiatal 21 éves egyeteimsta gyerek volt akik szinte minden hétvégén péntektől vasárnap délutánig zajongtak meg bömbőlt a zene a szomszéd lépcsőházba is lehetett hallani, végül amikor egyedül volt otthon mert akkor is bömböltette a zenét hétköznap este 11 körül akkor rendőrökkel mentünk a lakása elé előttünk 2 rendőr állt mi meg mögötte vagy 8 an az egész lépcsőházból. Szép szó nem hatott rá majd amikor kiakadtunk akkor pár szomszéddal akik még idegesebbek voltak főleg egy fiatal apuka akinek a 2 hónapos lánya már sírt annyira zavarta a zene végül rátörtük majdnem az ajtót és komolyan befenyítettük eleinte keménykedett de amint mondtam hogy oké akkor repüljön ki az ablakon már kapcsolta is le a zenét és azóta csend van végre, rendőrökkel megbeszéltük a dolgot hogy mi volt nehogy feljelentsen minket a srác mondták hogyha feljelentene akkor ugye lesz eljárás a dolog miatt amiért erőszakoskodtunk de végül a sráccal szépen intelligensen megbeszéltük a dolgokat és azóta már betartja a játékszabályokat csak fülessel hallgat zenét, amikor buliznak akkor időbe befejezik.
2012. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem zenét hallgat, hanem üvöltözik az asszonnyal, meg állat módjára hangosan koitál. Sajnos a folyosón én vagyok az egyetlen tulajdonos, a többiek bérlők, és nem érdekli a dolog őket, az alatta lévő egy szegény kis öreg, ráadásul önkormányzati lakásban, ő is inkább tűr. Én viszont nem akarok tűrni. Beszéltem vele, aztán feljelentettem, két ügyben is folyik ellene eljárás, de ez sem érdekli. Ráadásul vezető értelmiségnek (orvosnak) vallja magát, bár a viselkedéséből ez nem látszik meg.
2012. okt. 28. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ilyet teszek, akkor ő is megteszi. Az ő zára 700 forintos, az enyém 7000. Meg hát Tomcat is csak nőkkel keménykedik.
2012. okt. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!