Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igazoltatásnál miért fotózott...

Igazoltatásnál miért fotózott le a rendőr?

Figyelt kérdés
Mentem az utcán, két civil rendőr leigazoltatott, megmotozotak, megnézték a telefonomat, majd készítetettek rólam 1 fotót. Szabad ilyet nekik, és ha szabad akkor miért?
2013. márc. 3. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet csak tetszettél nekik. Szerintem ezzel a fotóval még mindig jobban jártál mintha le kellett volna "zsanettolnod" őket.
2013. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 ZETAS ***** válasza:
37%
Kitalált történet. Mehet a lecsóba...
2013. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy kitalálom... Nem kitalált. Amúgy a környék tényleg elég rossz, az iskola miatt, a civil rendőrautó amúgy a buszmegállót figyelte. A képet nem értem, de viszont ha Velem lett volna problémájuk és engem vártak volna, akkor elvisznek nem?
2013. márc. 3. 17:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi illegális dolgod akkor mit aggódsz ez miatt.:)Amúgy velem is volt egyszer hasonló,át vizsgálták a kocsim igazoltatásnál mintha drogot kerestek volna.
2013. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
egyedül annyi a problémám hogy lefotóztak nem attól félek h parám lesz hanem h miért fotóztak le? lehet vmit akarnak? de ha lenne valami ellenem akkor nem bevittek volna?
2013. márc. 3. 18:28
 16/16 anonim ***** válasza:
De bevittek volna. Nem akarnak tőled semmit. Ne kattogj már ezen a fotó témán, az csak arra kellett, hogy összehasonlítsák a fényképed, másra nem.
2013. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!