Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi az esélye annak hogy ha...

Mi az esélye annak hogy ha elvégzem a rendőr szakközepet hogy átvegyenek motoros rendőrnek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy átvegyenek?

Amúgy nem sok, mivel motoros rendőrök kihalásos alapon lesznek, és nem valószínű, hogy a szakközépből frissen kikerültet fognak odatenni. Szépen járd végig a szamárlétrát, és ha jó leszel, majd pár év múlva ácsingózhatsz motorosnak.

2009. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy egyből nem fognak átvenni amint kikerültem. Igazán arra lettem volna kiváncsi hogy ha elvégeztem az átképzést utánna mennyi a valószinűsége hogy legyen helyem.
2009. szept. 13. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az átképzés sem úgy működik, hogy Te gondolosz egyet és elmész átképzőre. (Amúgy ha jól tudom átképző ne is kell hozzá) Hanem ha olyan beosztást kap amihez kell a motorosrendőr akkor esetleg mehetsz, ha a parnacsnokod alkalmasnak talál rá. Ehhez a legmegfelelőbb a kölzekedésin eltöltött 4-5 év. De közel sem biztos, sőt, hogy miután elvégzed a szakközepet közlekedésre kerülsz, inkább közrendre, onnan meg kérheted magad kölzelekésre (áthelyezés jobb esetben fél év), márha átvesznek, mert a közlekedésre sem könnyű átkerüni a közrendről. Szóval a motoros hely tényleg kihalásos alapon működik.
2009. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nincs a motorosok között régi barátod, vagy rokonod, jóformán esélytelen hogy bekerülj....:P
2009. szept. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele abba,hogy a rendőrautóban jókat lehet aludni a huszonnégy órás szolgált közben. Néha ha unatkoztok egy kicsit megjáratjátok a szirénátokat elcsíptek egy gyorshajtót Stb.A motoron meg télen nyáron rád rohad a motoros szerkó izületeidet is tönkre vágja.
2009. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

kevés de ha megvan a nagymotor vizsga akkor "megpályázhatod"

Sok értelme nincs, mivel ugyanolyan járőrnek minésülsz, mint a bóbitás taxisok. :D

2009. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!