Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A helyszínelők mért dobják...

A helyszínelők mért dobják el, és hagyják ott a gumikesztyűt?

Figyelt kérdés
Amikor egy baleset után mutatják a helyszínt, látszik, meg néha mondják is, hogy a helyszínelők kesztyűi ott vannak.
2013. márc. 10. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Tinédzserkori rossz szokás visszaköszön.A fiúkoliban is eldobálták a használt kotont.
2013. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak egyet ismernél közülük nem kérdeznél ilyet. Azok akkora egy tapló emberek, hogy szerintem te azt el sem tudod képzelni.
2013. márc. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha mondják, akkor biztos úgy van.

De azért egy baleset helyszínén inkább viselnek a mentősök gumikesztyűt, mint a helyszínelők.

2013. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindegy mikor, az csak egy példa volt.
2013. márc. 11. 13:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyszínelő nem szokott gumikesztyűt húzni. Neki csak rajzolgatni kell, és mérni.

A mentősök szoktak húzni, de ők azt a mentőben található veszélyes anyag tárolóba dobják.

Gondolom fogalmad sincs, hogy ki mit csinál egy baleset helyszínén, és nem is láttál még gumikesztyűt eldobva, csak valakinek megint felültél az állítására.

Megszoktam már, mindenért a rendőr a hibás.

2013. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindegy ki csinálta, nem is érdekel. Ha híradóban kb. már egy tucatszor láttam, és mondták is, hogy nem régen csinálták, mert ott vannak a kesztyűk.
2013. márc. 11. 16:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha, értem. Nekem volt már személyes tapasztalatom a híradóval. Teljesen mást intézkedtem, mint amit leadtak adásba.

Néha meg égnek áll a hajam, mert akkora marhaságokat adnak le adásba, aminek köze nincs a valósághoz.

Biztosíthatlak, hogy nem dobtam még el gumikesztyűt, megnyugodhatsz...

2013. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sni ***** válasza:
Bucsek! Úgysem tudod meggyőzni, sok CSI sorozat megy a tévében! Ha a tűzoltók otthagyják a vizet a helyszínen, az is a rendőr hibája, mert a tv-ben az van, hogy a rendőr áll a vízben! Gumikesztyűt a mentösök hagynak ott, ha nagyon sürgős eset, de egy ilyennél kimegy a közter fenntartó, és takarít utána, tehát nem marad szemét! Az veszélyesebb, hogy a sérült miért vérezi össze az utcát, és még ott is hagyja!
2013. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ZETAS ***** válasza:
100%

Figyu! előttünk sok sörös dobozt és cigis dobozt szórnak el civil népségek. Fel kell szedni a másik után, nem pedig nyomozni ki volt és felszedetni vele...

Én is láttam már a híradóban, hogy a mentősök otthagyták a gumikesztyűket, gézcsomagolásokat stb. Nyilván, ha érfogózónak, defibrillátoroznak stb.. és mennek szirénázva a félholttal a kórházba nem fognak neki szemetet összeszedni, meg a letaposott muskátlit megsiratni, hanem mennek és kész.

A híradásból pedig kiderült, hogy "2 napja történt és még mindig láthatóak a nyomai az újjáélesztésnek" Szal 2 nap kevés a büdös lusta környékbelieknek, hogy egy kukába seprűvel-lapáttal eltakarítsa a hátramaradt eszközöket?!:D

2013. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!