Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Találkoztál már tisztességes...

Találkoztál már tisztességes és becsületes rendőrrel Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 11:44
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
52%
igen, többször is. volt hogy egymást vágtuk pofán tesómmal, jöttek is egyből a rendőrök a városban, azt hitték balhézunk. mutattuk a személyit hogy tesók (nem rézbőrűek) vagyunk, és csak röhögtek és elmentek :D:D
2013. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Pro Patria ***** válasza:
80%
Akiket ismerek, azok.
2013. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
81%
Igen, eddig mindegyik tisztességes volt, akivel találkoztam. Még arra is azt mondom, amelyik megbüntetett, mert jogos volt, ezt én is elismerem...
2013. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
73%

Ez a "másra nem volt képes, úgyhogy elment rendőrnek".


Tudjátok milyen elvárások vannak ahhoz, hogy valaki rendőr lehessen? Ez nem Tesco-s biztonsági őr képzés...

2013. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezzel a hozzászólással csak saját magad minősítetted.


Mindenesetre ha épp nem vagy otthon, és a betörők erőszakolják a nődet, majd hívd a tűzoltókat.

2013. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%
Én láttam olyat, hogy rendőr megállított egy pótkocsis teherautót mert nem égett a hátsó lámpájából az egyik, de büntetés helyett segített neki kicserélni az izzót. Fura volt de ilyen is van.
2013. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%

Hogy is van ez? Hülye a tanár, mert meg akar buktatni...

Hülye az apám, mert kiabál velem, ha majdnem felgyújtom a lakást... Hülye a főnök, mert lebasz, ha nem dolgozom... Hülye a rendőr, mert megbüntet, ha belezúgok a pirosba... Igen, találkoztam már tisztességes és becsületes rendőrrel. Bár, mondjuk el tudom képzelni, ha nekem kéne naponta a sok bunkó, nyócáltot is protekcióval végzett autós között tisztességesnek lennem, hamar betelne a pohár. Ne bátsuk a zsarukat, gyerekek, semmivel se rosszabbak nálunk.

2013. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Loczka László válasza:
54%
Szerintem van, de ha szereted a rendőröket ha nem, szükség van rájuk. Vannak, de mégis nagyon sok bűncselekmény van! !
2013. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 ArtArtArt ***** válasza:
27%
Nemigen. Es ennek az az egyszeru oka hogy szemelyisegunk mar akkor is torzul ha egy morzsanyi hatalomhoz jutunk. Egyszeruen ilyen faj vagyunk Onzo!
2013. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Visszakérdeznék...-mit értesz az alatt, hogy "tisztességes és becsületes" Betartja a törvényt? Kinek a szemszögéből becsületes? a Tiedből, vagy az előírásaiból? Manapság nem sokat mérlegelhet egy rendőr, Ő csak egy bábú a hatalom kezében. Sok esetben már azok az előírások és törvényi rendeletek sem becsületesek és tisztességese amit neki alkalmazni kell.
2013. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!