Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Találkoztál már tisztességes...

Találkoztál már tisztességes és becsületes rendőrrel Magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 11:44
1 2 3 4 5
 21/41 Andrej031 ***** válasza:
35%
Sajnos a 90 százalékuk bünöző aki meg nem az fél a többitől én 6 éve élek az országban azelőtt Szlovákiában laktam és ott is ugyan ez ment itt az apósom a környék legnagyobb gengsztere és látom hogy fizet le rendőröket és bírókat .Az összes rendőrt falhoz kéne álítani és agyonlőni.
2013. máj. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Andrej031 ***** válasza:
40%
én is voltam rendőr de else hinnétek ha elkezdenék mesélni menyi mocsok folyik ott a rendőrnél nagyobb bünöző nincs
2013. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Andrej031 ***** válasza:
27%

Bocsi hogy bele pofázok de engem kiraktak a testülettől egy másik országban mert rászáltam a tápszeresekre és mindenki tudja hogy a parancsnokom és az apja nyakig benne van .Majd két éve autóbalesetem volt és korházba vittek mert megrepedt a bordám az öv miatt majd kéthónap mulva megtoltak egy 20 assal mert a rendőrségiszakértő megálapította nemvoltam bekötve mivel nembarnult meg és nem nyult meg az övem 50km nél és nemér semmit az orvosi papír mikor fellebeztem ugye kutya nemeszi meg a kölykét nekik adtak igazat mert 8 napon belül kel nekik írni de én 65 napon belül kaptam meg a végzést majd apósom feljelentette a volt vőjét mert elkaptuk hogy 300 ezer forint értéket ellopott aszöllőben majd könyörgött nekem a rendőr ne tanuskodjak ellene mer jó barátja,3 dokit ismerek akik mindennap tök részegen vezetnek és röhögnek hogy nekik lehet mert jó ismeretségük van a rendőrségen,a haverom 1 éve halálra gázolt egy kétéves gyereket és a főnökének komoly ismeretsége van megúszta egyhónapőra bevonták a jogsiát azóta 3 szor karambózott és semmi gond.Az após mostani vőjét rajtakapták b etörésközben és televolt lakása lopott cucokka fizetett az öreg 3 millát és mindenvádalóll felmentették . Szigetváron5 éve kitépték traktorral a bank autómatát és kiszurták a rendőrautók gumiaitt netudjanak utánnuk menni mainapig beszélnek róla mindenki tudja ki volt a fő nök ebbe egy szigetvári rendőrnyomozó majd a multéven rajta kaptak egy orvadászot és lelőtte ezért a két erdészt eggyikük meghalt .ugyan az arendőr nyomozó embere tette az elkövetőtt lecsuktaák de a rendőr sérthetetlen ha te 50 helyett 60 al mégy megbasznak ha rendőr haverod van mehetsz 200 al és elfordulnak én a nevelt fiamnak adtam egy pofont mert vicből csinált 400 ezer forintos kárt a kocsimban az annyának azt mondja nyald ki a seggem de rühes k oviba suliba nyafognak a nevelők hogy debil a gyerek erre egy pofért feljelentett az após ágyasa igységből és két év felfügesztettet kaptam meg kétévig hurcoltak mint egybünözőtt.

Na ezekután mond hogy a dolgukatt végzik rengeteg embert ismerek aki szerint kikéne végezni az összes rendőrt ők irányitják abünözőket aháttérből

2013. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
51%
Cool story bro.
2013. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:
42%
Én még nem, de állítólag vannak.
2013. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
35%
Mindkét fajtából láttam már De találkoztam olyannal akinek igen csak megtetszett a betörő tolvaj kiskoru lány s csodák csodája még olyan házkutatási jegyzőkönyv is készült amin senki nem volt jelen ÉN meg állitólag nem vagyok 100-as csak szórakozok a rendőrséggel/felelős beosztásben dolgozom/
2013. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

"De találkoztam olyannal akinek igen csak megtetszett a betörő tolvaj kiskoru lány s csodák csodája még olyan házkutatási jegyzőkönyv is készült amin senki nem volt jelen ÉN meg állitólag nem vagyok 100-as csak szórakozok a rendőrséggel"


Ez finoman mondva is füllentés. A házkutatásra nem egy ember megy ki, hanem egy csapat, amely legalább 5 főből áll, és vannak közöttük rendőrök (legalább 3 fő), és hatósági tanúk (legalább 2 fő), a tanúk pedig NEM rendőrök, azaz szervezeti összefonódás sem nagyon lehet.

Ezek után képtelenség egy olyan jegyzőkönyvet megírni, amelyben egyszerűen nem szerepel az elkövető.


Jó lenne ráfogni, hogy pedofil volt a házkutatást végző rendőr, és persze egy rendőr esetén még akár igaz is lehetne. De egy egész pedofil csapatot kiküldeni házkutatásra - na erre még személyesen Pintér sem lenne képes.


Elhiszem, hogy le akarod járatni őket, de találj már ki valami valószínűbbet!

2013. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
16%
N E M !!!!!!!!
2013. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
74%
Természetesen. Ha a jogszabályokat betartod, nem csinálsz semmi szabályelleneset akkor miért lenne okuk megbüntetni? Egyszerűen nem kell kihágásokat csinálni, tisztelettudóan kell beszélni egy rendőrrel, és akkor ő is rendes tud lenni. Soha nem szaladtam még át piros lámpán és érdekes, még egy rendőr sem állított meg sehol.. Sokan utálják őket, mert szabályelleneset tettek és ezért megbírságolták az illetőt, emiatt általánosítanak... Nekik ez a munkájuk, ugyanúgy emberek.
2013. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Sertés ***** válasza:
13%

Nem hittem, hogy írok még ide, de a kérdést látogató szerveknek üzenem, hogy nektek nem a senkinek sem ártó faluvégi fröccsös-bicós Pistabát kéne 30E-re büntetni, hanem a 10x-esen büntetett szamurájkardos jogsi nélkül rajkodó kolompár rómeók lekapcsolása LENNE A MUNKÁTOK!

Csak az valahogy nem annyira akaródzik/sikerül...

Néhány "ostoba" civil szerint, egyszerűen csak be vagytok tőlük (és az ombudsmantól) sz@rva és ezért inkább rajtunk élitek ki magatok.

Persze ez biztos nem igaz...

2013. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!