Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nézi tétlenül a rendőrsé...

Miért nézi tétlenül a rendőrség az autósokat zaklató, ablakon belihegő kéregetőket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 16:21
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Mert ők is ezt csinálják :DDDD
2009. okt. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kedves 14:25!


A gyalogosokra annyira nem vonatkozik a kresz, hogy pld vannak benne olyan szakaszok, amik nekik szólnak. Pld szabályozza hogy haladhatnak lakott területen kívül az úttesten, hogy és hol kelhetnek át rajta. Hol van elsőbbségük az autókkal szemben, és hol tilos az úton tartózkodniuk. Ajánlanám az említett jogszabálygyűjteményt tisztelt figyelmébe. :-)

2009. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Bocsi, de amiről Te írsz, utolsó, az szabálysértés, és azért nem vonatkozik rájuk a btk-ban található egyetlen közlekedési bűncselekmény sem, mert gyalogosan nem lehet közlekedési bűncselekményt elkövetni, és csak magamat tudom ismételni, hogy ezt törvény mondja ki. És erre vonatkozik az, hogy nem állnak, a közúti közlekedési szabály hatály alatt. Tehát, mint szabálysértőket el lehet ítélni, de mint bűncselekmény elkövetőket nem.

És azért hoztam példának a bcs-eket, mert itt arról volt szó, hogy miért is nem tudják őket lecsukni.

Egy szóval sem mondtam, hogy szabálysértést nem követnek el, de mint már írtam, hiába is bírságolják meg őket, ember nincs, aki rajtuk behajtsa a bírságot, max pár nap közmunka formájában, de már erről is leírtam a véleményemet.

2009. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit bonyolultabb. Egyrészt mi a francért zaklatnak, de! De: mit tegyenek? Ez a munkás meg egy hatalmas baromság.

Ma már a legjobb munkaerőt is kitehetik, ne menjünk inkább bele... Akinek van munkája és zsíros betevője, nyilván könnyen mutogat a másikra, hogy hehe, van munka, van pénz.


Már nem azért, de egy hajléktalannak igen kevés mozgástere van. Egyrészt, ki akarná alkalmazni, másrészt, mit is csinál a pénzből? Mert hogy egymást megverik szaros száz forintért, arra is vannak példák, és lesznek is.


Egyébként meg balesetveszélyesek.

2009. okt. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ezt úgy bírom mikor a sok hü*lye okoskodik aztán 6* kell nekik elmagyarázni mindent, így van ahogy leírta max elzavarni lehet, aki meg azon volt kiakadva h közbiztonságra nincs rendőr,csak a rendezvényeken annak elárulnám, h akkor elég keményen be vannak rendelve a rendőrök, szabadságról szabadnapról,akik vezényelve vannak visszahívják őket stb a lényeg h ez elég kemény pénzbe fáj az országnak hiszen ez mind túlóra, amit van h ki se fizetnek nekik,szal örülj h legalább olyankor ott vannak.....szal itt nem a rendőr a hibás hanem a jogszabályok:S
2009. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Miért kellene minden piti esetben a rendőrségnek intézkedni.

Az itt a probléma manapság, hogy minden piszlicsáré dolog miatt a biróságra, rendőrségre futnak az emberek.

Régen el lett intézve egy pofonnal és kész.

Nem kellett sem rendőr, sem biró.

Ki jár jól ilyenkor? A hatóság és az ügyvédek.

Egyébként is egy pofon nem pofon.

Aki rászolgált, ugy sem fog a rendőrségre futni feljelentést tenni, mert igy quittek.

2010. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!