Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért fütyült a rendőr akkor,...

Miért fütyült a rendőr akkor, talán jelentett valamit?

Figyelt kérdés

Egyszer bevittek a rendőrök lopás miatt,amit akkor elkövettem (táskalopás),de nagyon -nagyonbánom.

Na mikor bevittek a nyomozóhoz kihallgatásra ott kihallgatás közben bejött egy másik nyomozó,hozott annak a nyomozónak egy papírt aki kihallgatott engem és kérdezte,hogy mit csinált ez a gyerek? a kihallgatóm mondta,mondja már el mit csinált-montam,hogy mit csináltam és az a másik fütyült egyet és mondta,hogy "ilyet nem szabad csinálni" mondtam tudom.És akkor utánna kihallgatás után mikor hazamentem gondoltam miért fütyült.


És azóta is foglalkoztat a dolog,hogy vajon miért fütyülhetett.


Szerintetek miért fütyülhetett nekem,jelentett ez valamit?



2013. jún. 21. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Ez azt jelenti, hogy a sitten hátulról fognak megizélni. Ez egy rejtett utalás. Fütyült mint a nők után szoktak. Vágod?
2013. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rácsodálkozott, hogy ilyen fiatalon mit csináltál.
2013. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem :S mindenkit megizélnek a sitten, akkor mi értelme ennek a fütyülinek?
2013. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Honnan veszitek a sittet?

Azt hiszitek mindenkit lecsuknak azért,mert követett el valamikor egy hibát amit azóta megbánt.

Akkor itt hadd mondjam,hogy ez régen történt velem és mikor kb 1 év múlva volt a tárgyalás akkor a bíróság pénzbüntetést ítélt jogerősen. 30e ft pénzbüntetést.

2013. jún. 22. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!