Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez lopásnak számít? Mit...

Ez lopásnak számít? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

a szomszédom és a lánya együtt laktak (nagykorú lány)

Vett az apja egy Lcd Tv meg egy laptopot a munkatársától,

az édesapa külföldön dolgozik és össze veszett a lányával.

arra kellet haza jönnie az apukának hogy a lánya lelépett a barátjához és magával vitte a tv-t és a laptopot azzal a címszóval hogy ezt neki vette az apja! nem akarja vissza adni az apjának! ráadásul nincs is kifizetve még a Tv és azt én szerettem volna megvenni! hogyan lehetne ezt vissza szerezni? hiszen nem is az övé!



2013. jún. 26. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Két nagy pofon a csajnak.
2013. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt nem tehetem meg! :D
2013. jún. 26. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne adásvételi szerződés, ami bizonyítja, hogy azt az apa vette meg, tehát az ő tulajdona. Ennek a birtokában akár fel is jelentheti.
2013. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a terv pontosan ez! de az adásvételiben meg kellene említeni a Tv pontos típusát is nem?

mert ha kihívom a rendőrséget mert nem hajlandó ideadni, akkor csak meg kérdezi milyen típusról van szó pontosan. vagy nem szükséges?

2013. jún. 26. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Írd már le kicsit értelmesebben légy szíves. Tehát ha ők harcolnak egy tv-ért,ami még nincs kifizetve a tulajdonosnak, akkor te miért hívnál rendőrt, ha semmi közöd sincs hozzá, csak meg szeretnéd venni?
2013. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az apa vette a TV-t. félig ki van fizetve! meg beszéltem az apjával hogyha hazajön németből akkor kifizetem neki azt az összeget a Tv ért ami hátraléka van meg azt is amit kifizetett már belőle. hazajött és a tv sehol nincs! elvitte a lánya! adásvételit megírtuk de nem szerepel a Tv pontos adata rajta! most ha ki hívnám a rendőrt a lányhoz mert így sem hajlandó ide adni a Tv akkor többet érhetnék el vele tud a rendőrség tenni valamit?
2013. jún. 26. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Jogilag az a tv még az apa munkatársának tulajdonában van. Gondolom ők nem írtak róla adás-vételit.

Ezért nem értem a dolgot. Neked semmi közöd nincs ehhez az egészhez, és ilyen balhéban inkább elállnék a tv vásárlástól.

Néha úgy viselkednek az emberek, mint az óvodások.

2013. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
itt az a lényeg. én kifizetem mind a 2 embert enyém a Tv adásvételivel! nekem kutyaköteles ide adni nem?? mert az apjának meg a komának nem adja oda.. akkor inkább fél árba megveszem a tv és harcolok érte mind hogy meg vegyem drága pénzért!
2013. jún. 26. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Hívj rendőrt, az első kérdése az lesz, hogy adásvételivel hogyan vettél meg egy tv-t, amit nem adott át az eladó?

Kapsz egy bírságot valótlan bejelentés miatt, és elmennek.


A rendőrség nem futárszolgálat, és nem mozgó tanácsadó. Apukának kellene elhozni a lánytól a tv-t, és odaadni neked.

(A neten is pontosan így vágják át az embert. Odaadod a pénzt előre, és nem kapsz semmit. Te is kidobtál egy kisebb összeget a semmire, egy jó kis családi vita közepette, még jobban felkorbácsolva az indulatokat. Sok sikert!)

2013. jún. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!