Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Így még "megérné" hogy rendőr...

Így még "megérné" hogy rendőr legyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Most 5 éves gimibe megyek az angol középfokú 9. végére és oroszt is tanulok mellette ezen felül még természettudományt fogok én infót. Engem a rendőrök és egyéb ilyen dolgok mindig vonzottak és hogy ezután még ellenehetnék rendőrnek vagy megérné egyáltalán?14/l vagyok járok wing-tsun-ra nekem ezt ajánlották lassan 3 éve járok rá.Bocsánat a hosszú magyarázatért előre is köszi a válaszokat :)
2013. júl. 1. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél. Ha jó tanuló vagy akkor érdemesebb A Nemzeti Közszolgálati Egyetemre valamilyen rendészeti szakra menni, ha annyira nem, vagy nem akarsz egyetemre menni, akkor valamelyik Rendészeti szakközépbe tudsz menni szintén érettségi után.
2013. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy megérné e? Mindenért amit az ember el akar érni megéri tenni. Amit nem azért nem éri meg. Innentől pedig magadban kell eldöntened, megéri -e.
2013. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. júl. 3. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es rendkívül frappánsan fogalmazta meg, amit mondani akartam. Hallgass rá!
2013. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!