Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Internet csalás esetében tud...

Internet csalás esetében tud vmit tenni a rendőrség?

Figyelt kérdés
Szóval, paypalon keresztül küldtem egy faszinak pénzt, de nem küldte a cuccot.. megvan a neve az ip címe, az mailek amikben üzleteltünk.. Tud ebben az esetben segíteni a rendőrség?
2009. okt. 20. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp tegyél feljelentést! Alkotmányos jogod, hogy amennyiben megkárosítanak, a rendőrségtől segítséget kérj!
2010. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Lett valami eredménye a dolognak?

2012. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sok mindent olvasok itt, -hát, érdekes!

A Mi történetünk egyszerű!

Rendeltünk a ticketbande.de -ről 4 koncertjegyet potom 726,-€ -ért.

Annak rendje módja szerint, természetesen azonnal megvágták a VISA kártyát és a jegyek nem jöttek, a kérdéseinkre előre generált mail válaszok jöttek, a telefonokat nem vették fel.

Ma bent voltam a yardon, ahol kioktatott az ü.tiszt, hogy "menjek abba az országba panaszkodni, ahonnan rendeltem, mert Ő nem beszél németül és mire ügyészség meg levelezés, stb. megtörténik, addigra már a holdon is koncertek lesznek."

Hát ennyit a hozzáállásról és ez nem politika, mindegy, hogy ki van porondon, a yard ugyanaz marad!

2016. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!