Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megtehetik ezt a rendorok?...

Megtehetik ezt a rendorok? Szerintem rohadtul elfogult egy dolog ez.

Figyelt kérdés

Egy 13-14 ezres kisvarosban lakom, eleg sokszor igazoltatnak varoson belul. Multkor pl megallitottak, es kb csak azt nem kerdeztek meg, hogy eppen mikor voltam utoljara wc-n. Kerdeztek hogy hol voltam, mit csinaltam..hova megyek stb meg a kocsit nezegettek hogy minden rendben vsn e. Hozzateszem, hogy egy friss muszakis, jo allapotban levo autom van.

Szoval..ezzel nem lenne semmi gond, ha nem az lenne ami.

Multkor is kint alltak a rend eber orei, es legalabb 3x ment el elottuk egy szarra hullot lada, aminek sztem muszakija sincs ezer eve, megtoltve legalabb 6 nem iden barnult egyennel, es azon akadtam ki, hogy oket meg se allitjak..de egyiket se, engem meg "cseszegetnek" meg kihallgatnak kb.

Volt olyan is a varosban mar, hogy megalitottak ilyen fazonu tagokat hasonlo allapotu kocsival es 2 perc mulva mentek tovabb. De ez a ritkabb esett, mert 99% ban meg se allitjak oket.

Es ez rohadtul zavaro, hogy engem meg probalnanak csesztetni.

20/F


2013. júl. 25. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Magaddal foglalkozzál.
2013. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek után mondd azt, hogy csak a pénzbehajtás a céljuk!
2013. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%

Megtehetik. :)

Ne aggódj, itr is hasonló a helyzet.

A roma származásuakat kevésbé csesztetik, gondolom nem akarnak a rendőrök se balhézni velük. Vagy nem tudom

2013. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. valaszolonak, ez nem szemelyes hogy epp engem basztatnak. Hanem az hogy epp azt nem akit kene, meg ok is lenne ra.
2013. júl. 25. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem mernek a cigókkal szívózni ők sem, másrészt gyanús, h parancsba van adva nekik, h a cigányok szent állatok.
2013. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ZETAS ***** válasza:

A 20/F, az 20 éves, fehér? :DD

Viccet félretéve...

Pár hónapja én is láttam már, hogy a Posta előtt összecsődült romák (kb 15-20 suhanc) mellett elhaladó járőrőrautóból figyelő rendőröknek hangosan kiabálták: "Mit bámulsz?" Azok meg előre néztek és mentek, mintha mi sem történt volna. Két 70 kilós ropi a 20 cigó ellen az nem sportszerű. Intézkedni mit intézkedjenek? max. igazoltatás...

A rendőr is ember, messziről kerüli a csoportokba verődött romákat, mint mindenki más. Minden műszakra juthat neki ilyen "sikerélmény", hogy beszól neki a csürhe. Te is kerülöd őket sztem:) Ha bejelentés nem érkezik romák terhére, nem is fognak ellenük intézkedni. A fel/bejelentés meg miből álljon: "Jó napot, azt mondta valaki ebből a csoportból, hogy "Na mi van, te g€ci?! Kérem intézkedjenek?..." Ugyan már... ugyan már...


Van itt egy Bucsek nevű fórumozó, aki állítólag csak romákat büntet, de ő is vélhetően az 1-2 fős morékat tudja csak hatékonyan vegzálni.


Valami nagyon tenyérbemászó stílusod lehet amúgy, ha "rádszálltak" (ugyan azok?) Próbálj akklimatizálódni igazoltatáskor/eljáráskor, legyél barátságos. Kérdezősködj a jogszabályváltozásokról, ezzel elősegíted, hogy pallérozhassa az elméjét. Kérdezz vissza bátran. Ne húzd a szád, ne türelmetlenkedj. Ha látod ints neki, ha civilben van köszönj neki stb. Magyarul: nyalizz :P Hidd el, működni fog.

2013. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem ugyanazok :) meg ugy kifejezetten nem g*ciznek. Vegulis normalisak, meg en is az vagyok veluk. Tehat inkabb az idegesit, hogy ugymond azokat akiken szoszerint latszik, hogy valami nincs rendben leszarjak.

Viszont abban igazad van, hogy ok is emberek stb.

Volt is itt mar problema ebbol, hogy a helyi rendorok nem tudtak/ mertek mit kezdeni velu, ezert mas varosbol hetvegen 2-3 kisbusszal jott par tokosebb rendor. Ok azert el tudtak erni 1-2 dolgot.

2013. júl. 25. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Én erre megint azt tudom mondani, hogy gyere el Bucsekfalvára, ülj be mellém a járőrautóba, és ha egy 12 órás szolgálat után azt mernéd mondani, hogy a cigánnyal nem merek intézkedni akkor nyakon váglak.

Az, hogy egy autó horpadt, karcos és 3 cigány ül benne még nem jelenti azt, hogy szabálysértést követnek el.

Tudja a cigány legalább is felénk, hogy szabályosnak kell lennie, mert kapja sorba a bírságot. Akár hiszed akár nem, ők mindig bekötik az övet, mindig minden rendben van az autóval, ezért nincsenek minden 5 percben megállítva.

A magyar ember nem ilyen, a másikra mutogat inkább. Vagy nem is, a rendőr a hibás mindenért, egyáltalán miért létezik!?

2013. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes módon én épp fordítva hallottam már sok helyről. A szakadt autósokat állítják meg inkább, mert ott biztos nem stimmel valami.

Ha már (itt veled szemben) intezkednek, nem kezdenek bele másik intézkedésbe, ez szabály.

Amikor megállítanak egy autót, kb. 50%ban látszik ki ül benne és az is csak nappal.. Hidd el sok embert zavar, de ez a dolguk, el kell fogadni.

2013. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért milyen érdekes hogy messzeföldön USAnkában k*rvára nem ez a dolguk hogy oktalanul basztassák a jónépet.
2013. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!