Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire kötött egy készenléti...

Mennyire kötött egy készenléti rendőr élete?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon.
2013. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ennyire kötött lenne?Nem semmi..
2013. aug. 8. 09:19
 3/20 Gábor_000 válasza:
Csak a munka, semmi móka. A készenléti rendőr unatkozik! Nagyon szar életük van! Ne akard megtudni, hogy milyen amikor a honfitársaid dobálnak, anyáznak, köpnek rád!
2013. aug. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pedig megfogom tudni,ugyanis sikerült a készenléti rendőrség!
2013. aug. 10. 08:54
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem vicceltem. Magánéletre nem nagyon fog időd jutni, hidd el..
2013. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Honnan tudod?Te is voltál már rendőr?Amúgy nincs gyerekem,nem cigizek,van egy 1 éves kapcsolatom,amit nem akarok hanyagolni!Legfeljebb magammal viszem a csajt...
2013. aug. 10. 13:50
 7/20 Gábor_000 válasza:
Van rendőr ismerősöm. Mesélte: bármikor behívhatnak. Egy meccs biztosításánál(pl: Fradi) elég komoly sérüléseket is lehet szerezni!! És nagy a lelki teher!!! Nem lesz időd a családodra! Ha lesz gyereked majd lenézik őt, mert az apja rendőr. Nem az a lényeg, hogy készenlétis vagy, hanem hogy rendőr. A gyerekek már ezért bőven tudják cikizni. A munka nagyon fos. Ha van cigány-magyar balhé és Neked oda ki kell menni akkor nagyon megszívod!! Mert ott aztán forrnak az indulatok. Én is készenlétis akartam lenni, de rájöttem hogy ez nem nekem való mert szanaszét szívatnak. Plusz: a kiképzésen úgy megfingatnak, hogy az iszonyat!! Ne akard elképzelni!
2013. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Van egy pár készenléti rendőr haverom és azt mondják h nagyon faxa nagyon szeretik ezt a munkát semmi pénzért nem hagynák ott!Lehet,sőt biztos h nehéz lesz de nem meghalni megyek!23 éves vagyok előttem az élet ha meg nem tetszik max ott hagyom! :)
2013. aug. 10. 18:12
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem voltam soha rendőr. Van pár ismerősöm a KR-nél, TEK-nél, és a PMRFK-nál. Ahogy mondták, bármikor behívhatnak. Egyedülállóként teljesen korrekt meló. Ha nincsen balhé, akkor lényegében egész nap csak edzel - ez persze csak a KR-nél és a TEK-nél van -, szóval ebből a szempontból jó is. Az a gáz, hogy akár az éjszaka kellős közepén is behívhatnak. Bulizni nagyon nem lesz időd. Barátnőre is kevés lesz. Azt kell eldöntened, hogy mennyire gondolod komolyan a szakmát, az első 5-10 évben nem lesz túlságosan jó fizud, sőt, ha az elvégzett munka és a kapott munkabér arányát nézzük, akkor egyáltalán nem jó. Viszont ha hosszútávra tervezel rendőrségi területen, akkor megéri, ugyanis a rendőrségnél soha nem lesznek leépítések, biztos karrier vár rád, ha megfelelő ambícióval rendelkezel, és sokat tanulsz a munka mellett, akkor biztosan feljebb lépegethetsz azon a bizonyos szamárlétrán. A fizu viszont csak egy bizonyos szint után mondható jónak.
2013. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem!Nekem ez a 130 140 ezer ft-os fizetés nagyon megfelel,mivel már mondtam h nincs gyerekem és elég ha magam és a bnőmet tartom el,és igazad van ez örökös munka,igaz h rengeteg munka De örökös!Biztos van itt is szabadság és pihenő!Amúgy gyúrás nélkül megölném magam tehát ha nincs úgy munka akkor is gyúrhatok ott bennt egész nap!Meg ha annyira rossz ez a készenléti rendőrség akkor miért jelentkeznek annyira sokan kr-eseknek?Mert most is rengetegen jelentkeztek!
2013. aug. 10. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!