Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Így már esélyem sincs rendőrne...

Így már esélyem sincs rendőrnek lenni?

Figyelt kérdés

Régebben nyomozó akartam lenni, de nem mentem rendőrtisztire, mert úgy tudom, 170 cm alatt nem veszik fel a férfiakat (168 centi vagyok...). Akkoriba el is vetettem az ötletet, és elmentem egy gazdasági főiskolára, de azt kell látnom, hogy nagyon nehéz boldogulni. Most újra elkezdtem a rendőrségen gondolkodni, akár szimpla járőr is lennék (úgy tudom, mindenki ott kezdi). Felvesznek rendőrtisztire a magasságom miatt, vagy próbálkozni sem érdemes?


Valamint, hallottam egy olyat, hogy 6 hónapos képzéseken járőröket képeznek, amit úgy kell elképzelni, hogy vezethetem az autót, de ha egyedül vagyok, nem büntethetek, valamint korlátozott a hatásköröm. Ilyen tényleg létezik? Ezzel jól lehet keresni? Mennyire biztos pont ez? (Konkrétan a rendőrség is azért érdekel, mert tudom, hogy az biztos állás; amíg nem csinálok hülyeséget, nem rugnak ki. Az eddigi munkahelyeim közül 3 már bezárt, ahol most vagyok is csődközelben van. 22 évesen nincs biztos jövedelmem, pedig már örülnék neki.)


A válaszokat köszönöm!


2013. aug. 21. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján túlképzett vagy. A magasság nem számít.
2013. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Valamint, hallottam egy olyat, hogy 6 hónapos képzéseken járőröket képeznek, amit úgy kell elképzelni, hogy vezethetem az autót, de ha egyedül vagyok, nem büntethetek, valamint korlátozott a hatásköröm. Ilyen tényleg létezik? "


Létezik, fél évig tart


"Ezzel jól lehet keresni?"


Legalább 60 ezret. Hahahaha...

2013. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szaszekk ***** válasza:

Ez a képzés is változik, kb. évente találnak ki új dolgokat. Több lehetőséged is van, ha kedved van hozzá, vágj bele!

Ismerek 166 cm-es nyomozót, és férfi. Ha más segítség kell: a policesecurity fórumon reggelj be, és ott válaszolnak más kérdésedre is.

2013. aug. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Férfinak 175 cm a minimum! Legalábbis ARSZKI-n.
2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tisztin 170 centi a minimum, de elmondom neked, hogy ha jól teljesítesz, nem nézik a magasságot. egyik ismerősöm 164 centi magas, és mégis felvették
2013. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!