Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőröktől kérdezném! Hallott...

Rendőröktől kérdezném! Hallottam erről a "HIKK" statisztikáról. Tényleg ez alapján jár majd lassan a fizetés, hogy mennyi büntetést és intézkedést termel valaki?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Már régen is tervezték, csoda, hogy még nem tudták bevezetni. De már nagyon erőltetik,mindenhol fut a "statisztika". Jövőre talán bevezetik. Népkímélő..... A kormány pénzszserző húzása.
2013. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sni ***** válasza:
Hallottam róla, és nem fogják bevezetni! Minden évben elhíreszteli valaki ezt a kivitelezhetetlen marhaságot! A szomorú benne, hogy van aki vevő erre!
2013. szept. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A HIKK statisztika létező dolog, már profin működik, nincs vele gond.


De nem ez alapján jár a bér.

2013. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos felénk is terjed a hír, de itt a vezetők ki merik mondani, hogy jövőre már ez alapján béreznek. X %-ot a fizetésből a kapitány visszavehet. NA kb. nálunk mindenkinek visszaveszi, akinek nem lesz jó a statisztika.
2013. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sni ***** válasza:
Jézusom! Ti mióta vagytok rendörök????? az Illetmény 30%-át csak fegyelmi eljárás keretében lehet megvonni, amibe nem tartozik bele a kevés bírságolás! Az elsö ilyennél munkaügyi pert kell indítani!A teljesítmény alapú bérezésnél pozitív irányban eltérhet a parancsnok saját hatáskörben is, de azt úgyis csak a nyalósoknak adja! Pl.: akkor én 30%-al kevesebb illetményt fogok kapni? csak azért, mert még bírságtömböm sincs, nem olyan helyen dolgozok! gondolkozzatok már egy kicsit!!!
2013. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan, hogy kevesebb a bér, ha nem bírságolsz eleget, nem kell a rémhír. HIKK stati már lassan egy éve fut nálunk, semmi extra.
2013. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ZETAS ***** válasza:
A HIKK az minek a rövidítése (egyáltalán)?
2013. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sni ***** válasza:
ha a főnökeinre kell mondani, akkor: Hülyék Intézkedési KényszerKépzete, amúgy nem tudom, nálunk nincs ilyen! :)
2013. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért mindenki tudja hogyan működik a rendőrség. Ha be akarják vezetni be is tudják.


Ez a statisztika téma nyíltan le van tagadva. Az új országos r.főkap. külön írásban ki is adta, hogy nem az a rendőr elsődleges dolga, hogy bírságoljon + lehetőleg mérlegelést követően figyet. alkalmazzon.


NA nálunk ha kijön az ellenőrzés megkérdezi, hogy tudom e ezt. Azt is mondja, hogy kell a bírság keményen, de ha valaki kérdezi ezt kell mondani amit a főkap. írt!!! Ennyi.. Majd valami hülyeséggel ezt is megindokolják.

2013. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség!Nekem személy szerint olyan a szolgálati helyem és beosztásom hogy egy darab büntetést nem osztok ki,mert nem az a feladatom,ezek szerint akkor társadalmi munkás leszek?? Ez csak rémhír!!!!
2013. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!