Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elkaptak a rendőrök? Fognak...

Elkaptak a rendőrök? Fognak kevelet küldeni a címemre?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy, haza felé indultam, és ugye nekem rosz a mirigyem, sok nyálat termel, lenyelni nem tudom, mert undorítonak tartom, köptem, majd oda jött egy rendőr, kérdezgetett, ki kérte a diák és személyigazolványom, magamnál én nem hordok ilyet, beakartak vinni, el rohantam..., elkaptak, ja igen, és még az elött kérdezgették hogy van e még tanítási oram, mondom nincs, mert épp vége az oráknak, na vissza térve..., bevittek a suliba, megkérdezték az igazgatót, mondta hogy nincs órám, nos, átadtak az igazgatónak, valamit aláírt, megkérdezték a lakikcímem, elmentek.. majd beszélgetet velem az igazgató, azt mondta el mehetek ha elmentek a rendőrök,

És most attól parázok hogy küldenek egy levelet a szüleimnek

Fognak küldeni?



2013. szept. 10. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van arról orvosi papírod, hogy nem jók a mirigyeid?

Elfutni a rendőrök elől? Elment az eszed?

Nem levelet fognak küldeni, hanem menni fognak.

2013. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha nem rohantál volna el akkor sztem nem írnak a szüleidnek. De így, hogy az igazgatónak vittek, már más helyzet. A rendőrök tuti nem zaklatják a szüleidet, de a suli lehet küld nekik erről egy értesítést.
2013. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincsenek papírok.

Az igazgató szólt, hogy nem fog izélni, mert ő sem szeret írogatni meg papír munka.

Elég kedves azért az igazgató.

2013. szept. 10. 14:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Általában a családsegítő szolgálatnak írnak a rendőrök és azok mennek ki a szüleidhez.
2013. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztos? :S
2013. szept. 10. 15:42
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval azért fognak "családsegítő" embereket kiküldeni, mert köpnöm kellet, és a félelemtől elfutottam?
2013. szept. 10. 15:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mert köptél. De ez a köpés duma nem jön be sehol az biztos. Lehet, hogy a magad fajtának ezzel meg tudnád magyarázni, de ezzel mindenki kiröhög. Kb. szerezz be egy normális orvosi igazolást, hogy beteg vagy - nem a háziorvostól kell -.


Másrészt elfutni a rendőrtől ez nem a legszerencsésebb. örülj, hogy nem vittek be. Ez egy felnőtt embernek amit csináltál elég sokba fájna.


Tehát azért küldik ki a családsegítősöket, mert ez a szabály. Körbe kell nézni, hogy miért van az, hogy ilyen vagy.

2013. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"félelemtől elfutottam?"


A bankrabló is félelemből fut el a rendőrtől. Sőt mindenki, mert valamiért fél tőle. Ez igen hülye duma:-)


Állampolgári kötelezettséget eleget tenni neki amit mond. Ha nem hát megy a bünti - kb neked még nem mert kicsi vagy -

2013. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nos ez azért van mert nem szeretem le nyelni azt az undorító csomóval teli nyálamat :S

De szerintem nem jönnek, mert beszéltek az igazgatóval, de azt hiszem holnap bemegyek, és megkérdezem Tamásbától.

2013. szept. 10. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, de erre (is) van a zsebkendő. :)

Jól néznénk ki ha a Váci utca minden métere tiszta csula lenne. :)

2013. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!