Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zsaruk, ha olyan szörnyűségese...

Zsaruk, ha olyan szörnyűségesen rossz a munkátok, akkor minek csináljátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 11:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, ha olyan szörnyűségesen rossz az életed, akkor minek élsz?
2013. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kicsit más a kettő, azt, hogy valaki beáll zsarunak, nem a gép dobta, a szakma - rózsaszín kis világomban legalábbis - az egyén által VÁLASZTHATÓ.
2013. szept. 14. 18:06
 13/25 sni ***** válasza:
54%
nekem nagyon jó a munkám, és mellé nagyon jó fizetést kapok, nincs szükségem senki 5000 forintjára, aki elb @sz valamit, próbálja magát mentegetni, másnap ő vernyákol a leghangosabban, hogy a rendőr miért nem végzi rendesen a munkáját! Nem védem a mundért, van elég ember az életemben, akinek számít a véleménye, de az itt írók közül egy sincs! De próba szerencse, próbálj megvesztegetni! Úgyis fel kell avatni az új bilincset!
2013. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Tőlem aztán hiába várnál bármilyen kenőpénzt is. De remélem, majd egy belső elhárítót is felszólítasz arra, hogy vesztegessen meg. Hátha ő is szeretne bilincset avatni.
2013. szept. 14. 19:27
 15/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, te elégedett vagy a munkáddal?
2013. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen, elégedett vagyok összességében, mondhatjuk, hogy szeretem. A fizetés nem túl sok, de a többi rendben van.
2013. szept. 14. 20:42
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a kérdezőnek meg éppen a rendőrökkel van problémája, nem hiszem, hogy meg van elégedve a saját munkájával. Inkább valami irigység és rosszindulat van benne. Tipikus magyar ember: "De remélem, majd egy belső elhárítót is felszólítasz "


MAgyarországon alacsonyak a bérek. a legtöbb ember menekül külföldre. Igen nagy "tömegben" szerelnek le a rendőrök is éppen ezért. Ennyi pénzért minek védjen meg ilyen féléket, igazuk is van.


Aki még az országban marad legyen rendőr vagy nem rendőr még azért, mert bízik a jobban...

2013. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

ugyan miért lennék rájuk irigy? mit irigyeljek? a közutálatot?

és ne tudd már jobban, hogy meg vagyok-e elégedve a munkámmal vagy sem!

2013. szept. 14. 21:20
 19/25 anonim válasza:
13. (sni), te TEK-es vagy? :)
2013. szept. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 sni ***** válasza:
kérdező: fogalomzavarban vagy! Én azt mondtam próbáld meg, és nem azt kértem, hogy vesztegess meg! Nem jutnál odáig! Ha meg úgy tetszik, mindenképp fizetsz, adó módjára, de mielőtt belekezdenél, nekem elég a családom többi tagjának adója, a tiedből egy forintot sem kapok! Majd elfelejtettem: te honnan tudod, hogy szörnyű a munkánk? Én elégedett vagyok a hellyel, a fizetéssel, és szeretem csinálni, úgyhogy ezt meg ne Te döntsd el, ha már az egyik hozzászólónak ezt írtad!
2013. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!