Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem emlékszem részletekre!?...

Nem emlékszem részletekre!? (tanúvallomás)

Figyelt kérdés
2 éve volt egy baleset aminek szemtanúja volta, ezzel kapcsolatban hívtak be most hogy tegyek tanúvallomást. Viszont alig emlékszem valamire, ha ezt elmondom vallomásként, békénhagynak, esetleg nem hisznek nekem, vagy mi ilyenkor az eljárás? Tényleg nem tudok nekik semmi újat mondani az üggyel kapcsolatban, csak annyit hogy ott voltam. Valamint még nem töltöttem be a 18-at, ezesetben szülőnek kötelező jelen lennie, vagy csak lehetőség van rá?
2013. szept. 30. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Békén fognak hagyni,ez 100%
2013. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Agent Cooper ***** válasza:

Kérdéseket fognak feltenni, amire természetesen lehet az is a válasz, hogy nem emlékszem. Amennyiben már korábban is tett tanúvallomást, akkor lehetséges, hogy előtte azt fogják ismertetni.

Törvényes képviselő (szülő) jelenléte nem kötelező.

2013. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!