Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet rendőr? Milyen...

Apollo93 kérdése:

Hogyan lehet rendőr? Milyen suliba kelll járni hozzá?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 15 éves vagyok és már elsős...de nem tetszik a suli és rendőr szeretnék lenni csak nemtudom, hogy lehet e még...tudtok segíteni?
2009. nov. 8. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Perzse h lehetsz... a lényeg h szerezz először érettségit..

meg töltsd be a 18at meg bla bla


www.mrszki.hu

2009. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá egy érettségi legalább, szóval járd ki azt a sulit amibe most vagy, nem tudom, hogy ad-e a végén érettségit. Ha igen akkor az utolsó évben jelentkezhetsz, vagy egy rendőrszakközépbe, amiből van egy pár az országban, attól függ, hogy hol laksz. Ez két éves suli és tiszthelyettesként szerelsz fel, és sima közrendőr leszel. Vagy ha elég jó tanuló is vagy, akkor mehetsz pestre a rendőrtisztire, itt tisztként végezhetsz.
2009. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
vannak rendészeti szakközépiskolák, de semmivel nem leszel egy olyannal előrébb mint egy sima érettségivel, szóval azért ne menj át egy rendészetibe mert rendőr akarsz lenni, és amúgy is pont az ilyen rendészeti suliban füvezik szinte mindneki, meg nem jobbak azok mint mi:D
2009. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hová valósi vagy, de Pécsváradon tutira tudok rendészeti szakközépet Kaposváron nembiztos hogy van de nekem úgy rémlik. Én is rendőr szeretnék lenni de most sima gimibe járok, de tiszt akarok lenni és inább a főiskola mint szakközép.
2009. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hab átmész egy rendészeti fakultációs suliba,hidd el nekem hogy igencsak jól jársz.Az ugye nem gimi,könnyebb az anyag,könnyebben szerzel jó jegyeket.Meg van rendészeti óra.Aztán tudsz abból érettségizni,ami plusz pont a felvételin.És ha rendesen tanulod a tantárgyat egy jó ideig könnyű dolgod lesz a rendőr iskolába.Arról nem is beszélve,hogy emelt tesi van (legalábbis nálunk az volt)Meg mehetsz mindenféle országos versenyre rendészetiből,ami megint csak lehet plusz pont a felvételin.
2009. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Az utolsó válaszolótól azt szeretném megkérdeztni, hogy tudna e ilyen iskolákat mondani és hozzájuk weboldalt?Hálás lennék!Augy Budapesten lakom.

2009. nov. 8. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Győrben a Bercsényi szerintem a legjobb redészeti.Ők versenyre is nagyon felkészülten fegyelmezetten érkeztek.Pesten is van bizonyára.

Én Vépre jártam a mezgazd.suliba csak van rendészeti fakultáció.Oda is járnak pestiek.Hát hadd ne mondjam milyenek ott a tesi órák:D

Egy év után lány létemre olyan kezem volt:D

Meg volt önvédelmünk is.

[link]

ja és pont a héten van nyílt nap.

2009. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

na így akartam.

2009. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"vannak rendészeti szakközépiskolák, de semmivel nem leszel egy olyannal előrébb mint egy sima érettségivel, szóval azért ne menj át egy rendészetibe mert rendőr akarsz lenni, és amúgy is pont az ilyen rendészeti suliban füvezik szinte mindneki, meg nem jobbak azok mint mi:D"


Miről beszélsz? Ki füvezik? Ezek a rendészeti iskolák ÉRETTSÉGI utáni iskolák. Tehát nem itt érettségizel le. Olyan sok okos ember van, hogy hihetetlen!

2014. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!