Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Roma problémák mit tehetek?

Roma problémák mit tehetek?

Figyelt kérdés

Olyan problémám akad hogy egy részeg roma elkezdte a kutyámat a kapun keresztül hergelni. Mondtam neki ne tegye. De csak nem ment el nekiállt randalírozni ,rugdosta a kapum verte a falat én kimentem utána hogy leállítsam. Mikor kimentem nekem fordult és le akart verni. Én meg lefújtam gázzal. Hamarosan jöttek a rokonai és lincs hangulatot teremtettek a házam előtt. -Én nem foglalkoztam velük de rám hívták a rendőrséget mindenféle kitalált hülyeséggel hogy elvertem meg ilyenek. A rendőrség kihalgatott.

Jogos vagy nem jogos vagyonvédelem és önvédelemnek minősül ez??



#romaprobéma
2013. okt. 6. 19:20
1 2
 1/20 tetro ***** válasza:
4%
Önvédelem? Te kimentél és lefújtad? Miféle önvédelemről beszélsz?
2013. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem hiszem, hogy jogos vagyonvédelemnek minősül, viszont az sem túl jogszerű, hogy ha odamennek a házad elé tömegesen randalírozni. Szóval szerintem legalább 2-3 ember meg lesz büntetve ebben az ügyben és te leszel remélhetőleg az egyik.
2013. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Tiszta hülyék vagytok... Gondolom hagynia kellet volna, hogy rugdossa a kerítést. Simán megérdemelte, én sokkolóval adtam volna neki, vagy viperával.
2013. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 tetro ***** válasza:
6%

19.42

hmm. mert csak ezek a lehetőségek vannak ugye?

2013. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy részeg kerítést rugdosó cigányra biztos lehet szavakkal is hatni. Megnézném te hogy kezelnéd...
2013. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jogos vagyonvédelem. Reméljük az ügyedben is eszerint ítélnek! 20/f
2013. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 tetro ***** válasza:
37%

19.52

rendőrt hívnék hogy valaki be akar törni?

2013. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

"Miféle önvédelemről beszélsz?"


Jogos önvédelemről.

2013. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Jelentsd fel te is!


Egyébként viszont, mivel ő nem tett kárt és te sem tettél kárt az ő egészségében, nem okoztál semmilyen sérülést, így szerintem az egész ügyből nem lesz semmi.

2013. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

"rendőrt hívnék hogy valaki be akar törni?"


Azt minek? Amíg egyedül van magad is meg tudod oldani, a kis család meg akkor is összesereglik ha rendőrt hívsz. Tehát a végeredmény ugyanaz.

2013. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!