Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szomszédunkban albérlők...

Szomszédunkban albérlők laknak és az egyik alak minden nap részegen fekszik a lépcsőházban, hangoskodik, rúgdossa az ajtót és a parkoló autókat is. A főbérlő nem foglalkozik vele, nekünk pedig kezd zavaró lenni. Mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés

2013. okt. 7. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Közös képviselőnek szólni, aki majd szól a főbérlőnek..
2013. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csendháborítás miatt bejelentés a rendőrségen.
2013. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
A lakóknak össze kell fogni és közösen felkeresni az illetőt (legjobb mikor magánál van). A tudomására kell hozni, hogy ez a viselkedés ebben a lépcsőházban nem lesz elnézve. A nyomták kedvéért érdemes kcisit megragadni, esetleg egy tockost adni neki. Ha valóban mindenki ott van és látja, hogy abban a házban egyedül van, és érzi, hogy az elmondottaknak súlya van, az elhangzottak nem légbőlkapott fenyegetések, akkor érteni fog a szóból. Nem vagyok az erőszak híve, sőt, de ezt találom a leghatásosabbnak. De nem értem, hogy az emberek miért mindíg másoktól várják a megoldást? Rendőrség, meg főbérlő, meg közös képviselő...csak nekem valamit tennem ne keljen. A lényeg a közösségi összefogáson van.
2013. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
#3 önbíráskodásra bíztat, jó sok tanúval. Gratulálok. Ha mindenáron eljárást akarsz magad ellen, fogadd meg a tanácsot, és intézd el ököllel a problémáidat..
2013. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

A közösség összefogására és a probléma megoldására biztatok.

Nem azt mondtam, hogy verjék véresre, hanem, hogy hozzák a tudomására az adott lépcsőház normáit -ha úgy tetszik.

Az önbíráskodás csak egy jogi fogalom. Az azt alkotó (ön)bíráskodása. Miért lenne más?

2013. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Megragadni, meg tockost, hogyne, csak tessék. Minél több tanúval:


"Btk. 273. § (1) Aki abból a célból, hogy jogos vagy jogosnak vélt vagyoni igénynek érvényt szerezzen, mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Még csak véletlenül se a rendőrséget bevonni. Milyen dolog már az, hogy anyucihoz szaladunk, ha valami nem tetszik. Ököljog, az a férfias dolog. Csak aztán vállalni kell a következményeket is.

2013. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, felétek ismeretlen a 107 telefonszám? Most komolyan, ennyire élhetetlenek nem lehettek, hogy nem tudtok rendőrt hívni.
2013. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Oda kell menni pár szép szál legénynek, amikor randalírozik, és úgy ellátni a baját hogy a tulajdon édesanyja se ismerjen rá. Ezeknek a vadállatoknak hiába magyarázol, csak azért is csinálni fogja hogy hergeljen titeket. Akinek alapból nincs annyi esze hogy civilizált társadalomban ne viselkedjen így annak hiába beszélsz. Én személy szerint fognék egy jókora csavarkulcsot és eltörném a fején.


"Ha mindenáron eljárást akarsz magad ellen, fogadd meg a tanácsot, és intézd el ököllel a problémáidat.."


Abból miért lesz eljárás ha megvédi a tulajdonát?


"Még csak véletlenül se a rendőrséget bevonni. Milyen dolog már az, hogy anyucihoz szaladunk, ha valami nem tetszik. Ököljog, az a férfias dolog. Csak aztán vállalni kell a következményeket is."


El kell szomorítsalak, a policájok az ilyennel nem foglalkoznak, nagyon lefoglalja őket a travizás, abból van a lóvé. Meg aztán szerinted a lakók majd pont a duhajkodó üvöltöző részeg állatnak fognak falazni? Nagyon háttal ülsz a lovon.

2015. jún. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól meg kell verni kétszer-háromszor, majd megtanulja hogy a zajongás káros az egészségére.

A 6. válaszadóhoz hasonló nyúlbélák meg csak tűrjék tovább a kis éji zenét, ha ennyire képtelenek az érdekeiket érvényesíteni.

2018. aug. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

úgy meg kell agyalni hogy a tulajdon édes jó anyja ne ismerjen rá!

az ilyenekkel máshogy nem lehet szót érteni, primitív sóhaj suttyó gyökerek

úgyhogy szerintem igenis verjék véresre.

2019. aug. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!