Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan bosszulhatom meg...

Hogyan bosszulhatom meg jogilag azt ha az "albérletemből" az "ingatlanközvetítő" hatására a felbőszült elmebajos főbérlő idő előtt kirakott?

Figyelt kérdés

A sztori nagyjából az ,hogy nyárra munkát vállaltam xy városba és oda is költöztem. Egy ingatlanközvetítőnek csúfolt nő szervezte le a dolgot se számla se semmi kézzel írt "szerződés" foglalóról amit nem akart vissza adni (de mivel észre vettem hogy a kis g*ci zsebre rakta(!!!) - mikor vissza vittem 3xra ,hogy adja oda és eljátszotta ,hogy nem találja - ordibálva de sikerült legalább azt visszaszerezni) stb. Ennek az eseménynek a hatására és a sok személyes ellentét gondolom én telibeszélte az elképesztően ostoba és egyébként félig meddig elmebajos "főbérlő" öreglány fejét aki fenyegetőzve még a megbeszélt időpont előtt megkért ,hogy hagyjam el a lakást. Amúgy is mentem volna - ezt zárójelben megjegyezném - mert már kerestem új szállást mivel éjjelente ordibált szitkozódott fenyegetőzött a semmiért. Tényleg a semmiért velem aztán semmi baj nem volt se hangos zene se csörömpölés , csak aludni jártam oda. Lényeg ,hogy két nappal a megbeszélt időpont előtt elhagytam a lakást mert megfenyegetett ,hogy kidobálja a cuccaimat, megveret stb. Én meg épp másnap utaztam volna haza (mert lebetegedtem és már vagy 4 napja lázas voltam , mozogni se bírtam és éjjelente lázgörcseim voltak). Szóval én nem veszekedtem , hülyékkel amúgy sem lehet úgyhogy elhagytam a terepet.

Mit lehet ilyenkor tenni? Szívesen megfingatnám az ingatlanos nőt (aki egyébként mindenkit igyekszik lehúzni), meghát az ígéret szép szó , mert mondtam is neki ,hogy remélem minden rendben van a könyveléssel és gondolom minden le is van adózva ,hogy nyugodt szívvel zsebre vágja a "szerződést" a rohadt görény.


2013. júl. 29. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Köszönjük hívását. Viszonthallásra.
2013. júl. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd, akik ilyenek, azoknál úgysem marad meg sokáig albérlő.

Az ő büntetésük az, hogy nem találnak egy normálisat, aki ezt bírja..

2013. júl. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ingatlanost akarja megszivatni, nem a főbérlőt.
2013. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
B..sszál be téglával pár ablakot. Soha az életbe nem tudják rád bizonyítani és nem is fognak nyomozni utána.
2013. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mind a kettőt szívesen megszopatnám. persze nem szó szerint :D

Egyébként ha NAV-nál bejelenteném ,hogy xy ezt meg ezt csinálta nem adott számlát le akart húzni stb akkor elintézik a sorsát? Ezek úgy is mindenért megbüntetnek nehogymár pont egy ilyet ne tudjanak bezáratni?

2013. júl. 30. 12:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a téglás ötletet de inkább úgy szeretném megszívatni őket ,hogy nekem ne legyen károm belőle. Tehát legálisan. Mégicsak az a legelegánsabb... ennyi erővel pofán is verhettem volna őket csak nem ér annyit az egész
2013. júl. 30. 12:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de lehet, hogy elötte a te üldözésidet kellene gyogyitani.
2013. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
?
2013. júl. 30. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerinem hűtsd le a fejedet, és nézz azok után a dolgaid után, amik előre viszik az életedet, és szebbé teszik.
2013. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!