Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mitől lesz egy rendőr jó...

Mitől lesz egy rendőr jó rendőr? Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie? Egyáltalán mi az okok visznek rá valakit, hogy rendőr legyen az illető?

Figyelt kérdés

2013. okt. 20. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a fizetés a fő szempont, akkor ne legyél rendőr. Ez nem munka, ez hivatás. Bírnod kell hogy nincs szenteste, szülinap, behívhatnak hajnali 3 kor is. Bírnod kell a sok törvényi szabályozást, hogy a kis cigány tolvajnak több joga van mint neked és a rengeteg papírmunkát. Mindezt iszonyatosan kevés pénzért. Netto 120 ezer forint. Szerintem nevetségesen alulfizetettek. Aki ezt bírja az a jó rendőr.

Nem vagyok rendőr, csak én is már utánajártam a dolgoknak. Remélem egy rendőr megtudja erősíteni, amiket leírtam.

2013. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A rendőrség szemében akkor, ha agyon bünteted a népet, mert minden statisztikára megy és semmi mással nem foglalkozol. Az emberek szemében a "jó" rendőr alapvetően az aki a közbiztonságra és a bűnözés megelőzésére figyel és az a fontos neki. A rendőrségnél viszont pont ez a rossz, mert a kis utcákban járőrözve nincs elég büntetés!!


Na ezért megy el az a maradék rendőr is. Megnézheted, hogy 30 év feletti rendőr nem igazán van már az utcán.

2013. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tomala ***** válasza:

Szerintem minden rendőr, az őrmestertől a tábornokig, a közlekedésitől a életellenes nyomozóig, akkor jó rendőr, ha betéve tudja a vonatkozó jogszabályokat, és be is tartja őket.


Annyi ártatlan ember életét szarták már el, és annyi nyakig sáros ember úszta már meg a büntetést amiatt, hogy a hatóság képviselője nem ismerte, vagy sz@rt betartani a törvényt, hogy az döbbenet.

2013. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!