Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kb.2-3 hete elküldtem trágár...

Kb.2-3 hete elküldtem trágár módon csúnyán vkit fb-on a francba, álnéven, ebből szerintetek lehet ügy? Egy rendőr ismerősöm szerint ez a dolog 0. IP lenyomozás szerintetek lehet?

Figyelt kérdés

#IP cím #lenyomozás #facebook trágár üzenet
2013. okt. 23. 13:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Asszem a hónap elején voltam ilyen hülye...de már megbántam nagyon, meg igazából minden szemétnek elhordtam az illetőt és azt kértem, hogy ne halljak többet felőle...de nem fenyegettem semmivel csak leoltottam, hogy hogy nézel ki? meg miért ítél el másokat, holott ő egy senki meg egy sarki...ilyeneket írtam neki, de már bánom!
2013. okt. 23. 13:21
 2/18 A kérdező kommentje:

Kérdeztem egyébként egy rendőr ismerősömet, ő azt mondta, hogy ilyen esetben max. felvesznek egy jegyzőkönyvet és ennyi...mert bűncselekményt nem történt,meg nem fenyegettem meg, csak tényleg nagyon csúnyán beszéltem vele..de szerintetek, ha feljelentett volna már, és a rendőrség IP cím alapján nyomozna, akkor erről mikor kapnék értesítést?

nagyon megbántam már tényleg,mert ezt nem így kellett volna elintéznem.

2013. okt. 23. 13:24
 3/18 anonim ***** válasza:
ugyan mi lehetne belőle.....azt se tudja ki vagy,mellesleg,ki veszi azt komolyan.mond hány éves vagy?minden p.csányi fo.ssal gondolod foglakozik majd a rendőrség?ne röhögtesd már ki magad.
2013. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Okosan mondta. Kb nulla. Mert senki nem nézi ezt mindaddig míg a másik fél fel nem jelent. De mivel? Szidtad az anyját? Ez csúnya ugyan de nem foglalkoznak vele. Írtad nem fenyegetted meg. Nem sok ember előtt aláztad meg, szal nyugi. Bár ha fenyegetted is, akkor is fel kellene jelentenie téged. Max írj neki ne haragudj a multkoriért.
2013. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem, nem tudja a nevem,mert álprofilról írtam neki, amit aztán töröltem is, csak ugye ő látott egy nevet, hogy kitől jött ez a trágár üzenet..igazából az volt a lényeg, hogy te büdös k***va elegem van belőled, hogy nézel ki? meg már szana szét vagy b***va meg fogyjál le, és miért nem hagyod békén a bnőmet, meg engem..( de ez am. egy kamu story - mármint a barátnős), meg hogy miért ítélkezik mások felett és egy nagy útszéli kb ez volt a lényeg
2013. okt. 23. 13:39
 6/18 A kérdező kommentje:

Meg hogy nézzél már magadra, hogy nézel ki..bottal se piszkálnálak meg, meg tényleg nagyon trégár módon írtam neki ezeket a dolgokat, de most egy ilyennel ha ismeretlen tettest jelent fel vki, akkor nem csinálnak semmit, nem?

Mert én az IP miatt félek, nem szeretnék ügyet ebből...ajj, akkora gyökér vagyok

2013. okt. 23. 13:42
 7/18 A kérdező kommentje:
Amúgy 25 éves vagyok...ez a gáz ebben, és nem szeretnék emiatt pereskedni, stb...annyira megbántam már ezt az egészet
2013. okt. 23. 13:43
 8/18 anonim ***** válasza:
agyilag kb 16 vagy nem 25
2013. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most nem erre voltam kíváncsi, hanem tényleg hozzáértő hozzászólásokra van szükségem!
2013. okt. 23. 14:53
 10/18 A kérdező kommentje:
nagyon megbántam már azt a csúnya levelet...de tényleg olyan írjon már, aki hozzáértő az ilyen dologhoz..:(
2013. okt. 23. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!