Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Sok ember miért nem szereti...

Sok ember miért nem szereti vagy fél a rendőröktől?

Figyelt kérdés

Haverokkal vagyok akkor valaki meglátja őket zaklatott lesz, meg "jaj rendőrök" stb. - Sok embertől hallottam már ezt.


Ha meglátom őket biztonságban érzem magam.


2013. nov. 1. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert a rendőr nem véd meg csak terrorizál. Egy cigány csoporthoz az életben nem megy oda, de egy kisiskolást nyugodt szívvel igazoltat. Gyávák és képmutatóak. Csak szolgálnak nem védenek, de nem az embert szolgálja csak azt aki fizet. Rendet nem tart csak beáll lesifotósnak és vámol. Olyat hogy egy rendőr megvéd valakit én nem nagyon halottam. Nagy duzzogva kimennek valami belyelentésre és esetleg csinálnak valamit ha nem találnak kifogást miért ne csináljanak.
2013. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Engem életemben egyszer igazoltatott rendőr, akkor még volt Budapest parádé.

Épp munkából mentem haza, és a nyugati metróba akartam lemenni. Erre kiszedett a rendőr a tömegből.

Mellettem a buszt üres pezsgős üveggel dobálták.

Mikor rákérdeztem, hogy miért nem azokat igazoltatja, akik a buszt dobálják?

Ők visszakérdezett, hogy van-e kedvem 72 órára bevonulni?

Ezek után kapott egy telefont, felvette, és arréb ment vagy 40 méter. A személyim nála volt, mehettem utána, majd visszakérdezett, miért követem.

Na ez a rendőr.

Segíteni nem tud, kötekedni igen.

2013. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem azt teszik, amit én szeretném, ha csinálnának, ugyanezen okból gyűlölöm az emberiség 99,99999%-át is. Értelme sincs, meg hasznom sem származik nem, de legalább jól esik és ingyen van.
2013. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem eddig java részt jó tapasztalataim voltak velük, de azért főleg az idősebbekben ott él a mélyen beégett kép, hogy a rendőr a pártállam elnyomó apparátusának az egyik közvetlen végrehajtója.
2013. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Én is meg szoktam rezzenni sokszor ha rendőrt látok.Méghozzá azért mert szokásom otthon hagyni a személyi igazolványomat.És ilyenkor rimánkodók ne,hogy igazoltassanak:).Nem hiányzik a bírság.De eddig jól meg úsztam,pedig 70% otthon hagyom.
2013. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fospuska ***** válasza:
82%

"a rendőr a pártállam elnyomó apparátusának az egyik közvetlen végrehajtója."



Ez ma sincs másképp,csak már küldetéstudatot is neveltek beléjük.

2013. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert magyarországon legnagyobb bűnözők a rendőrök. Nőket erőszakolnak meg, körtét és disznót lopnak, halastóban gereblyéznek, drogot árulnak, cigarettát csempésznek, ha elütnek valakit azt meg behúzzák a legközelebbi bokorba.
2013. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Vagy takargatnivalójuk van, vagy életükben egyszer rossz emlékeket szereztek egyetlen rendőr miatt, és azóta az összeset egy kalap alá veszik vele...
2013. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Bírom az általánosításokat, az embereknek van 2-3 rosz élményük és akkor mindenki rossz, gonosz, lehet lepontozni érte, én eddig 6x érintkeztem rendőrrel(most hogy így összeszámoltam) és mindegyikük korrektül, pozitívan jártak el, még ha bírság is lett a vége, semmi olyat nem tettek ami a jogaimat sértette vagy törvénybe ütközött volna. A vicc az, hogy az emberek okosabbnak hiszik magukat, sőt szerintük ők jobban tudnák csinálni, egy ország szervezését egy rendőri feladat elvégzését igazából bármi ami szóba jön rezenciósan blokkolják elsősorban ez a baj az országgal, de nem véletlenül mondják, hogy Magyarország a 10.000.000 bíró országa, nah de mindegy is...
2013. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A rendőr típikusan a gyengébet keresi, éltem külföldön 5 évet, Írország és Angliában. Ott a rendőr csak akkor csinál veled valamit, ha te is teszel. Ott sose kötekedtek.És ott ha valaki csinál valamit, teljesen mindegy hányan vannak, vagy milyen a bőrszínűk. Nem félnek, és teszik a dolgukat.

Nem mondta senki, hogy jobban csinálná, viszont tőlünk nyugatabra, kicsit normálisabbak.

5 év alatt egyszer se igazoltattak, pedig látszott, hogy nem helyi vagyok, ittasam mentem haza többször. Bajt nem csináltam, így nem is állítottak meg.

2 éve mióta hazajöttem, többször sikeült összefutnom velük, mindig kiderült, hogy semmi dolguk velem. Csak belém egyszerébb belém kötni, és mint a nagy kancigányba. Többször állítottak félre minket, bezzeg, aki 200 elmelt melletünk a bmw-ben, cigó, azt nem állították meg.

Apósom kocsijáról a parkolóban leszedték a katalizátort, 6 óra múlva jöttek ki, majd közölték, hogy értesítenek. Na pont úgy értesítettek, ahogy téged.

Biztos vannak rendesek, de nem találkoztam velük.

2013. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!