Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az összes rendőri kiképzésnek...

Az összes rendőri kiképzésnek miért nem része, hogy PSZICHOLÓGIÁT tanulnának, VALAMINT ETIKÁT?

Figyelt kérdés

Vagy pedig része?? Nagyon nem látszik a legtöbbjén!! Őszintén mondom, nem bántásból! Ennek társadalmi vetülete is van!!


Máshogy nem menne, csak odaszíjazva őket egy főiskolai padba?? Nem gondolom... Bár sokuk legfeljebb ilyen módon lenne csak hajlandó, ahogy tapasztalom...


Avagy lehet választani: mehetnek a pi.csába más szakmát keresni...

TISZTELET A KIVÉTELNEK.

(Nem mitnha szükség lenne a társadalomnak A MAI ÉRTELEMBEN VETT rendőrségre; több kárt okoznak a lakosság ártatlan részének, mint segítségnyújtást!!)


Egyébként nem csodállom, h rendőrnek, a legtöbb esetben az megy, akinek az emócionális quóciense (EQ) nem éri el a százat (a gyenge átlagost), legfelejebb csak az IQ-ja. Nem ba.szogatásból mondom, HANEM MERT EZ IGEN-IGEN KOMOLY TÁRSADALMI PROBLÉMA!


Őszintén érdekel a rendőri kiképzés és oktatás menete, mert társadalmi ügy!



2013. dec. 21. 21:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Láss csodát, én pl jó családban nevelkedtem, ahol a kultúra és a választékosság egy alappilllér volt/most is az.

És rendőrtisztnek jelentkezek most:D

Bár ahogy hallottam, nehéz bejutni, és van egy olyan rossz érzésem, hogy a magamfajtát nem biztos kedvelnének.

Oda végrehajtóknak valót vesznek fel...

2013. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A naggggyyon okos és hú, de becsületes Igazságos Izom Tiborok kíméljenek a válaszaikkal!
2013. dec. 21. 21:23
 3/29 A kérdező kommentje:

Előbbi kommentem NEM AZ ELŐZŐ, KEDEVS BEÍRÓNAK szólt!

Nem láttam még a hozzászólását, amikor post-oltam az előzőmet. Vélhetőleg egyszerre post-oltuk a beírásunkat ide.

2013. dec. 21. 21:25
 4/29 A kérdező kommentje:
Továbbá elnézést kérek az elírásaimért! Alapvetően jó a helyesírásom, de nincs türelmem odafigyelve gépelni. Van elég problémám így is, önhibámon kívül.
2013. dec. 21. 21:26
 5/29 A kérdező kommentje:

Egyébként osztom a véleményed, kedves első ebíró. Sok rendőrről kiderült ,hogy végrehajtó típus, valóban: végrehajtja a borítékátvételt , saját részére.

ISMÉTELTEN TISZTELET A KIVÉTELNEK.

2013. dec. 21. 21:28
 6/29 A kérdező kommentje:

ebíró=beíró, PARDON!

(Így gépel(ek), aki nem egyszer szívta már a faszt, korrupt egyes rendőrök miatt. Pedig a faszt nem nekem kéne szopni, nem én szolgáltam rá!)

2013. dec. 21. 21:30
 7/29 A kérdező kommentje:
Tehát a feszült gépelési stílusomat kéretik elnézni. Köszönöm. :)
2013. dec. 21. 21:31
 8/29 A kérdező kommentje:
Nehéz bejutni a Rendőrtisztire? Mert? Protekció kell a BRFK-ról? Nem csodálnám... De hát én nem tudhatom... csupán egy egyszerű, becsületes, szerencsére NEM rendőr foglalkozású civil vagyok.
2013. dec. 21. 21:36
 9/29 A kérdező kommentje:
(A közöny és a szemellenző legyen továbbra is a rendőrökkel... TISZTELET A KIVÉTELNEK!)
2013. dec. 21. 21:55
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Már nem azért, de tényleg hisztizel.

Nézz már rá, két oldal a válaszok elvileg, de valójában 90%-ban a te vergődésed lehet olvasni.

Egy pszichológus nálad is elférne.

2013. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!