Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez mit jelenthetett?

Ez mit jelenthetett?

Figyelt kérdés

Most este voltam futni a lakóhelyemen. Viszonylag csendes környék, nem nagy forgalommal. Mivel a járda nem folyamatos, hol az út egyik felén, hol a másikon halad és elég rossz állapotban is van, így az út jobb szélén futottam egy szakaszon. Pont mögülem jött egy rendőrautó, lassan elment mellettem, aztán amikor lehagyott, felgyorsított és közben a vészvillogóval villogott egyet.

Azt tudom, hogy nem feltétlen jó ötlet az úton futni, ha járda is van, ráadásul másik oldalon lett volna szabályos, de volt rajtam emiatt fényvisszaverős szalag a lábamon. Mit jelezhetett a villogással? Az előbb leírtakra akarta felhívni a figyelmem vagy esetleg csak az tetszett neki, hogy sportos lányt látott?:D Megbüntethetett volna? Futás közben igazolvány sincs nálam, mert nem tudom eltenni, akkor mik lehettek volna a következmények?


2014. jan. 15. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:

5-50eFt helyszíni bírság.

Vagy köszönt, vagy figyelmeztetett, nem tudom.

2014. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megbüntethetett volna...

Figyelmeztetett sztem..


[link]

2014. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!