Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » SOS! Ez most komoly? Meg...

SOS! Ez most komoly? Meg akartam nyitni egy videót, és kiírt egy olyt, hogy a szerzői jogok és a szomszédos jogokról szóló törvény értelmében. Lefényképeztem

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 1. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vírus, ha jól látom. Egy vírusirtásra lesz szükséged. Ha nem értesz a számítógépekhez, akkor keress fel valakit, aki ért az ilyesmihez és csökkentett módból parancssorral le tud neked futtatni egy ilyet.
2014. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy a jó k*ur*va édes anyját akkor mindegyiknek amelyik ilyen baszott hülyeségekkel tömi a netet! A rendőrség nevével is visszaélnek, és nem csinálnak semmit?
2014. febr. 1. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
nem magyar.
2014. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A poén ezekben mindig az hogy iszonyat kevés időd van fizetni, lehetőleg még a sokk alatt legyél,ne tudj mérlegelni. Nehogy át tudd gondolni, milyen büntetést kell playsafe kártyán befizetni, vagy ki ez mi ez egyáltalán. Kíváncsi lennék mennyi folyhatott be ebből az írójának. Egy rendőrségi nyomozást megérne.
2014. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Többet NE nyiss meg ilyen oldalakat vagy lőttek a lakásodnak szerintem!!!
2014. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!