Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ugye milyen jók a rendőrök?

Ugye milyen jók a rendőrök?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=y32udGGBr1A


Örültök neki nemde?



2013. dec. 22. 16:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerintem aljasok a rendőrök!
2013. dec. 22. 16:22
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Remélem a szart is kiverte a kis hippiből :)
2013. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, ez sem tetszik nektek, ebbe is beleköttök. Szegény embert szétverik, de már is én vagyok a hibás, mert a rendőrt hibáztatom, ugye, szokás szerint. Mert ti a rendőrt véditek. Ilyenek vagytok ti emberek.


El sem kell olvasdnom a válaszokat, mert rögtön én vagyok a hülye, hogy fel tettem egy kérdést.

2013. dec. 22. 16:29
 4/13 bumbi02 ***** válasza:
75%

Nem vagy kissé paranoiás? Senki se szólt még hozzád, de te már védekezel, hogy most mit támadunk.. Kissé nevetséges.


AMúgy meg. Mit várt a srác? Megérdemelte. Ha egy kőművesnek mutat be, attól is kap. Ez nem azon múlik hogy rendőr-e az illető, vagy sem.

2013. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért, de ennek a gyökérnek én is két akkorát lekevertem volna hogy a fal adja a másikat. Ha van olyan kemény hogy minden ok nélkül mutogat másoknak akkor viselje a következményeit.


Egyébként igen, kedves kérdező. Mindenki hülye csak Te vagy helikopter...


A rendőr helyében meg kapásból a sokkolópisztollyal kezdtem volna.

2013. dec. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Jó lenne, ha Magyarországon is így lépnének fel a rendőrök.

Mert gondolom, itt kivizsgálás lenne, aztán elmarasztalás.

A kis hülye azt hitte, jó poén, de nem az.

2013. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek mutatott be neki. Megérdemelte!
2013. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés provokatív vagy trágár
2013. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

mióta engednek retardáltakat regisztálni ide gyakorira?

kérdező te ha lehet még hülyébb vagy mint az a szerencsétlen fattyú akit ott összever a rendőr

annyira érződik a kérdésedből és az első válaszodból, hogy csak provokálni akarod a népet és alig vártad, hogy valakinek ne jöjjön be a köcsög viselkedése

nem tudom neked hogy állna a szád, ha munkaidőben valaki így bemutat neked és ne adj isten leversz neki egyet, majd egyből mész is youtube-ra, ahol hozzád hasonló gyökerek még téged hibáztatnak

úgy kell anak a majomnak, én még a kamerázó társát is nyomorultra vertem volna

2013. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szegény lúzerek, azt hitték, nagy hőstett lesz beinteni a rendőrnek, aztán feltölteni az internetre, közben nem egészen úgy sült el, ahogy tervezték. :)
2013. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!