Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szeretitek a rendőröket?

Szeretitek a rendőröket?

Figyelt kérdés

Miért igen és miért nem?


Én nem, mert csak javarészt büntetni tudnak és nagyzolni. Ahogy látom tele van tejfelesszájúval, manapság már minden jött mentet felvesznek rendőrnek, és onnantól már ők a faszagyerekek. Ha meglát az ember egy rendőrautót nem a biztonság jut eszébe, hanem hogy mennyi lesz a bírság. Eléggé megsokasodtak, és a kormány még többet akar.


Helyette inkább az egészségügyet kellene bővíteni.


2014. febr. 24. 19:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
71%
Én nem mert csak a normális embereket tudják csesztetni, de ha ellopnak tőlem valamit akkor nem csinálnak semmit.
2014. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

Lényegében az összes rendszerbérenc és nem azt teszi amit kéne.Joga sincs már,csak a kis embereket baszogatják.

Ha tehetném meg is ütném némelyiket.

2014. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
36%
Amilyen egoista némelyik csak mert rajta a ruha... ha magyarral kell valamit intézni akkor mindnek nagy a szája, mikor pár ci... hiperpigmentáltat kéne rendre rakni akkor a legtöbb mukkanni sem mer.
2014. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%

Valakiknek ezt is meg kell csinálni...

A kukástól undorodsz?

Mekkora káosz lenne nélkülük?!

2014. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%

Nem éppen.


Az izzókészlettel csesztetik az autósokat, meg hogy nem-e megy 90 helyett 92-vel.


Ezek helyett üldözhetnék a bűnt.Persze, a közlekedőkkel is be kell tartani a szabályokat, de a rendőrség elsődleges feladata a bűnüldözés, mindig is is az volt és nem a pénzbehajtás.


A szocializmusban egész mások voltak a rendőrök, sokkal inkább biztonságot sugároztak.

Akkoriban nem voltak a bűnözőknek jogai.

2014. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%

Én sem szeretem őket. Ma már tényleg csak bírságolni, igazoltatni, traffipaxot kezelni tudnak. És tényleg húszon éves , gerincferdüléses, 20 kilós gyerekek lecsúszva, könyökölve, tuc-tuc zenét hallgatva autóznak egyenruhába. Aztán ha ilyen van: [link]

akkor hívják a TEK-et, mert besz@rnak azonnal. Ők már nem rend őrök, tisztelet a kivételnek. Régen nem kellett TEK ilyesmihez. 80'-as években kiraboltak minket az utcán, következő sarkon szóltunk két rendőrjárőrnek, 3 perc múlva már kattant a bilincs és vágták be a tetteseket az autóba. És akkor kuss volt, nem ám kard meg fenyegetőzés a tettesek részéről. Akkor még volt tekintélyük... Az is igaz, hogy akkor következmények nélkül odab***hatott a gumibottal, de már az is csak optikai tuning a lőfegyverrel együtt.

2014. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%

Én ismerek többet, és személy szerint jól kijövök velük. De az előzőeknek sajnos igazuk van abban, hogy a magyar rendőrség nagyon nem polgárbarát. A rendőr meg ugye azt teszi, amire utasítják, meg amit elvárnak tőle.


Sokan elmondták, de én tapasztaltam is külföldön, hogy ott a rendőr nem a normális embereket vegzálja, nem azt lesi, hogy valamilyen mondvacsinált szabály be nem tartása miatt bírságolhasson. Én Olaszországban vezettem pl. autót, és semmi, azaz semmmiféle papír vagy igazolvány nem volt nálam. Itthon égszakadás, földindulás lett volna, fizethetek százezreket, és tán még a dutyiba is bevágnak. Olaszban méregetett egy kicsit a rendőr, aztán mondta, menjek tovább. Nem azért, mert laza volt, hanem mert profi, és tudta, hogy velem és az autómmal nincs gond, a pénzbehajtás meg nem céljuk. Biztonsági öv be nem kötéséért ott kedvesen figyelmeztettek, itt 15 ezerre bírságoltak. Mikor behajtani tilosnál behajtottam, szintén csak kedvesen eltanácsoltak.


A sebességméréseket a magyar rendőr szívatásszerűen végzi, értelmetlen helyeken, sarcból. Nyugaton meg olyan helyeken mérnek, ahol valós veszélyhelyzet van, nem ott, ahol semmilyen veszély nincs, csak kint van vagy kint maradt egy hülye tábla.


Na most ezek után szeressük a magyar rendőrt? És arról még nem is beszéltem, hogy ha rájuk szorulunk, mert megloptak, megvertek minket, akkor nem jönnek ki, nem segítenek, nem nyomoznak.

2014. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Addig jó, még nem szeretjük őket. Ha szeretnénk akkor az azt jelenti, hogy nem büntetnek és senki sem tartaná be a szabályokat.
2014. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 *Nekomimi* ***** válasza:
71%
Hehe, én kifejezetten útálom őket, de akad azért pár normális zsernyák is. :D van egy szomszédom, pontosabban volt, aki rendszeresen megbüntette a családtagjait, ha szabályt szegtek... Úgy 10 éve összefutottam az édesanyjával a rendőrségen mikor az igazolványomat csináltattam és panaszkodott a néni, hogy a fia megbüntette gyorshajtásért. Szóval, akad pár normális, de ritka mint a fehér holló. :D
2014. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
47%

Miért a rendőröket utáljátok? Azt csinálják, amit mondanak nekik. Ti is ezt teszitek a munkahelyeteken.

A RENDSZERT utáld, ne a RENDŐRT! Mert az a "szemétláda" rendőr az életét is kockáztatná érted, ha úgy adódna.

2014. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!