Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szeretitek a rendőröket?

Szeretitek a rendőröket?

Figyelt kérdés

Miért igen és miért nem?


Én nem, mert csak javarészt büntetni tudnak és nagyzolni. Ahogy látom tele van tejfelesszájúval, manapság már minden jött mentet felvesznek rendőrnek, és onnantól már ők a faszagyerekek. Ha meglát az ember egy rendőrautót nem a biztonság jut eszébe, hanem hogy mennyi lesz a bírság. Eléggé megsokasodtak, és a kormány még többet akar.


Helyette inkább az egészségügyet kellene bővíteni.


2014. febr. 24. 19:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Tőlünk is pár százezer forint értékben loptak el dolgokat. A rendőr csak annyit csinált hogy kijött, felvette a jegyzőkönyvet, átment a hátsó udvarba ahol az autóval behajtottak a tolvajok és felpakolták a szajrét, és csak annyit mondott a rendőr: Itt jöttek be.


És ez még semmi, másnap este ismét betörtek és újabb értékes dolgokat vittek el. Akkor is kijött felvette a jegyzőkönyvet és annyi volt. Emberek ,kétszer raboltak ki, és lesz..rták. Nem mellesleg egy gyár ott van a szomszédságunkban, tele van kamerázva, és még csak nem is mentek utána hogy megnézzék a felvételeket vagy valamit, esetleg nem e felvett valamit az a sz..r.



Na ilyenek a rendőrök. Amihez értenek: trafi, nagyzolás, lenézés és eszméletlen sok bírság ami a csövön kifér.

2014. febr. 24. 21:46
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek, nekem ugyanezek a tapasztalataim.
2014. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
71%

#10

Helyes!


Egyébként a helyszínelő dolga a nyomok rögzítése, aztán a nyomozó feladata a sok-sok adat elemzése...

A "rendőr" akivel nap mint nap találkozunk, az mást csinál!

Sajnos sokszor trafipaxolnia kell!

Szerinted neki ez jó? Kap százalékot?


Útáld a BELÜGYMINISZTERT!

2014. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
53%

Nekem semmi dolgom, így bajom sincs a rendőrökkel!

Amikor esetleg igazoltatnak, teljesen korrektül végzik a dolgukat!


Ha baja van valakinek velük, azt sajnos maga okozta amiért büntetni KELL! Ezért nem a rendőrt kell útálni! Persze lehet, de már ....

2014. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is lopták el a biciklimet. Kijöttek megnézték a helyét, felírtak egy két dolgot és kész. De ezt is diktálja a józan paraszti ész. Vagy ennyire sok tudatlan van itt?


"A rendőr csak annyit csinált hogy kijött, felvette a jegyzőkönyvet, átment a hátsó udvarba ahol az autóval behajtottak a tolvajok és felpakolták a szajrét, és csak annyit mondott a rendőr: Itt jöttek be. "


ÍRD le, hogy szerinted mit kellett volna tenni a rendőröknek. Mit tudnának?


1. a DEJA VU filmhez hasonlóan nézzenek vissza a múltba?


2. Valami helyszínelőkben látott lézeres szupertitkos eljárást alkalmazzanak ami nem s létezik?


3. vagy valami Terminátor vagy hasonló szuper képességű embert alkalmazzanak?


Mit tudnak tenni? Felírják amit látnak, körbekérdezik a szemtanúkat ha tudják és kész. Mást nem lehet nincs is a világon technológia erre. Ujjlenyomatot tudnak esetleg venni. De ők tudják, hogy hogyan kell. Nem fog megmaradni egy ujjnyom a hétköznapi környezetben azt csak a filmekben látod.

2014. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%

NEkem semmi bajom velük. Sőt, sok a szabálytalankodó, örülök is, amikor a sok idiótát nyaggatják :-)


Végül is ezért is fizetjük az adót, hogy a szabálytalankodókat eltüntessék. Csak a magyar ember annyit szabálytalankodik, hogy a rendőrnek másra sincs ideje.

2014. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
49%

Én nem haragszom rájuk!


Akit megbüntetnek meg MEGÉRDEMLI!!!!!EZ IS A DOLGUK.

2014. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ellopták a biciklidet, nagy dolog, 1 millió forint volt talán?? Nem hinném. Az imént írtam le mit kellett volna tenniük, olvasd el inkább okostojás.


Ja és villogj máshol a lézereddel.

2014. febr. 24. 22:07
 19/31 A kérdező kommentje:

Ne aggódj kispajtás, kolompárékat majd elintézem, mert a rendőr képtelen rá.


Inkább azért sírok mert ilyen agyhalottak vesznek körül akik a normális embereket hülyézik le.


Ja és te se sírj majd ha netán új vese kéne és a dialízis gép amire rákötnek egy olcsó kínai sz..r. Szerv meg sehol, ahogy normális kórházi ellátás se. Majd a rendőr haverjaid megmentenek. Jól felveszik a jegyzőkönyvet.:))

2014. febr. 24. 22:11
 20/31 anonim ***** válasza:
Én csak a rendőr csajokat szeretem!
2014. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!