Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rendőröket vagy a buszvezetőke...

Rendőröket vagy a buszvezetőket szeretitek kevésbé?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A buszvezető rendőröket.
2009. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
sztem a buszvezetők egész udvariasak az utakon nálunk, a rendőrök meg bekaphatják :P
2009. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Buszvezetőkkel eddig több gondom volt.
2009. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
a buszvezetőket
2009. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Volt olyan, hogy a buszsofőr elvette a pénzem, egy másik megpofozta az osztálytársam, de ez még a 80-as évek elején volt. Akkor még nagy királyok voltak a buszsofőrök, most változott a helyzet, most ők kapják a pofonokat, néhány meg is érdemli!

A rendőrök megy egyszer a bokorból hajtottak ki, engem meg a barátnőm. :-)

Akkor most mit mondjak?

2009. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem rendőrökkel több problémám volt (konkrétan segítséget kértem családi bántalmazás ügyében, és nem csináltak semmit). A buszsofőrökkel itt a fővárosban nincs bajom, ha elmegy egy, jön a másik, a dugókat nem ők okozzák, hanem a sok autós. Ráadásul felénk jár egy nagyon jófej (és pasinak se utolsó) buszsofőr, aki ha meglát, hogy megyek a buszhoz, mindig megvár (pedig egyébként nem ismer).
2009. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
mindkettőben van bunkó de azért a rendőrök jobban húzzák a mérleg karját!
2009. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mivel buszon mindennap utazom, rendőrökkel meg ritkán találkozom... Hát... Nincs bajom a buszsofőrökkel, de egy köszönömöt odab*szhatna, ha már ennyiért megveszem a bérletet... :) Nincsenek nagy elvárásaim, de ha én udvariasan üdvözlöm, és megköszönöm, hogy felenged arra a nyomorult buszra, akkor tényleg ennyit nyögjön már ki. Tisztelet a kivételnek, vannak nagyon rendesek köztük.
2009. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
buszsofőr, a rendőrséget tisztelem, mert az akarok lenni.
2010. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sünöket !(N)
2010. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!