Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért utálják ennyire a...

Miért utálják ennyire a rendőröket?

Figyelt kérdés

Jelentkezni akarok rendészeti szakközépiskolába,de félek hogy egy barátom sem lesz ha rendőr leszek.Pedig én a tisztességes normális rendőrök közé tartoznék.De már nincs ami motiváljon,annyi sok rosszat hallok róluk...

Ha annyira utálják őket akkor miért van 12-szeres túljelentkezés állandóan? Hiszen ez rengeteg ember...


2012. dec. 9. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert nem végzik a munkájukat rendesen és fosnak.

Nem azért fizetjük őket az adónkból hogy rosszul végezzék a munkájukat hanem hogy megvédjenek.

2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert nagyrészük korrupt sz*r :) Van köztük is rendes, normális... de pl. a közlekedésrendészetnél vicc amit művelnek.... kifejezetten arra mennek, hogy hogyan tudnak lehúzni pénzel... ha már rendőr akarsz lenni akkor valami értelmesebb résznél tedd... bűnügyi/gyilkossági csoport :) na oda elmennék, biztosan lehet szép dolgokat látni
2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
ne akarj rendészetibe menni. én az adyligetibe jártam (sajnos) de a tanárok is olyan bunkók, beképzeltek voltak mintha ők sz*rták volna a spanyolviaszt. Direkt uszítottak egymás ellen minket diákokat pl. ha nem futottad le a reggeli futást akkor elhívta az egyik c*gány kiképző (viccen kívül a mi kiképzőnk tényleg roma volt) a társaidat és uszította ellened őket pl ilyennekkel " lehúzza a csapatot, nem ide való, nem bírja, stb. Nekem csak rossz élményeim maradtak onnan
2012. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Miskolci sulinak azért más hírneve van.Az Adyligeti hallottam hogyfos.
2012. dec. 9. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert a rendőrséget eredetileg azért hozták létre, hogy a közrendet fenntartsák. Ezzel szemben ők kizárólag a kormány pénzbehajtói lettek mára.
2012. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ZETAS ***** válasza:

12x-es a túljelentkezés, mert biztos megélhetés.

Hidd el még, ha most lenne ami motiváljon az a kis naivság az első pár hónap szolgálatban töltött idő után kitörlődne belőled :)

Az emberek (általában)nem a rendőröket utálják, hanem a rendőrséget. Ha nem tudod miért, akkor csukott szemmel jársz...

2012. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én a rendőröket sem szeretem,mert igazságtalanok,rettenetesen nagyképűek,zöme buta is,és túlnyomó részük korrupt.Tisztelet a kivételnek.
2012. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos kérdező, ha rendőrnek mész utálni foglak az tuti.


Azért nem szeretik őket, mert nem csinálnak semmit, ha az ember meglát egy rendőrautót nem a védelem jut az eszébe, hanem a bírság nagysága.

2014. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rambo vezér válasza:
100%

Én 2006 miatt...

Kiálltak egy szemétláda diktátor mellett.

Az én szememben ezek nem is magyarok.

Csak azt sajnálom, hogy akkor még csipszar voltam és nem harcolhattam a hazámért.

2016. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!