Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Rendőrőket minek lopkodják?

A Rendőrőket minek lopkodják?

Figyelt kérdés
Ebben mi a jó?Utána megha valami gond van nincs rendőr ,keresétek meg.Sajnos volt ilyen,de nem értem az ilyen embereket.
2009. dec. 15. 05:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyen laksz. Felénk majd mindennap történik valami. Aztán nyüzsögnek a rendőrök. Aztán meg hozzánk is járnak, mert a kedves alattunk lakó rendszeresen feljelent, hogy mit mászkálunk a lakásban.

Úgyhogy nálam vannak, légyszi itt keresd őket! :))

2009. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem még érdekes mód senki nem akart ellopni se szolgálatban, se szolgálaton kívül? Sőt a jó pár száz kolegám is köszi, jól vannak és megvannak.

Felénk sem lopkodják a rendőröket!

Elárulod, hol laksz, hátha találunk valami statisztikát arról, hogy felétek hány rendőrt lopnak el. :))


Még ilyent!!!!

2009. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
Mi szegények vagyunk, jön a tél, fűteni kell. Azért lopjuk a fakabátokat, hogy be lehessen gyújtani velük. Inkább fagyjunk meg?
2009. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
XDXDXD wtf (bocs az offért nem bírtam ki)
2010. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!