Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2 birságot kaptam, egyet ma...

2 birságot kaptam, egyet ma egyet tavaly. Mi lesz?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy mind a 2 t autoért kaptam a tavalyi azért mert nem volt biztositásom és a rendorok feljelentést tettek.kijött a csekk de én nem fizettem be meg nem is vettem át hanem nagy mamám vette át.a bejelentett lakcimemem nincs senki üres a ház máshova nem vagyok bejelentve. A mait azért kaptam mert nem volt átiratva az autom. kérdóésem hogy most mi lesz mennyit fogok kb kapni birságként és tuti számba veszik az előzöt is. mennyi idö után évül az ilyen el? a mostani azt majd ki akarom fizetni de az előző az kamatozhat? és elzárás közmunka vagy mi lesz?

2014. ápr. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lecsuknak az elsőért és akkor már a másodikat is leülheted
2014. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szegény nagymami kifizeti..

Te meg majd "legalább látogasd meg 20 év múlva!"

2014. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
carj bele, úgyse lesz vége a büntiknek, kár kifizetni. 22 milliárdot nem fizettek ki és jól tették, tolvajrendőr mind egy szálig, különösen a rendőrtisztek
2014. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az államkasszába mennek a befizetett bírságok, Viktor költheti.

Én pont leszarom, hogy ki, mit fizet ki, és mit nem.

2014. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nos előbb utóbb ha másképp nem hajhatók be az összegek, tehát nincs hivatalos havi kereseted, melyből letilthatnák az összeget, akkor az ügyet a Rendőrség átküldi a helyileg illetékes bíróságra, mely a bírságodat átszabályozza elzárásra, tehát a következő levél amit kapni fogsz, az valószínüleg már arról fog szólni, hogy melyik börtönben, mikor kell jelentkezned az elzárásra, tehát önszántadból kell bevonulnod, letölteni a bírságot! Természetesen ez idő alatt, még mindíg befizetheted a kért összeget! Viszont ha nem jelensz meg az adott időpontban az elzárásra sem, akkor már még nagyobb lesz a baj, mert a rendőrség keresni fog, s elő fognak állítani, melynek plusz horribilis összege van, s ők fognak bevinni téged a sittre konkrétan ahol álltalában napi szinten 1500-2000Ft fogsz leülni a börtönben! Mivel be vagy jelentve valahova magyarországon, így a levelek mindíg célba érnek, független ez attól, hogy ki veszi át, így elévülési idő nincs, csak gyűlnek a kamatok, és a bűntetés súlyossága, tehát az csak egy dolog, hogy te nem tartózkodsz az adott lakcímen ahova be vagy jelentve... Minden hivatalos levél, még ha át sem veszik, 15munkanap után kézbesítettnek tekintik hivatalosan!!! Szóval érdemes meggondolni a részletfizetési kérelem beadványozását vagy egy összegben kifizetni, hacsak nem szeretnél börtönviselt lenni emiatt!


Lipták K. O.R.F.K.

2014. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!