Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Nektek szoktak...

Rendőrök! Nektek szoktak beszólni az utcán? és ha igen ezzel mit lehet kezdeni ezzel? Ha van rá történet megköszönném h leírnátok

Figyelt kérdés
például igazoltatás közben..vagy csak úgy sétálgattok és úgy
2014. jan. 13. 19:43
 1/7 intrepid ***** válasza:
12%
Dolgozni lusták, tanulni ostobák, miről beszéljünk még.
2014. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Engem már ütöttek is meg a f*****opó kékek. Undorító egy faj... pfhejj
2014. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
2. vagyok. Amúgy csak szimplán azért mert nem tetszett nekik a hajam, de majd visszakapják... ;D
2014. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na engem vittek már be, mert visszaszövegeltem. Megbilincseltek, igaz részeg és hülye voltam, de nem bántottak, fájt ez így is.


Garázdaság lett belőle mert szövegeltem nekik. A bíróságtól megkaptam ami járt.

2014. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kivételek,mindig is lesznek.

Azt viszont nem tudom hogy miért írja mindenki hogy hülye rendőr,lusták tanulni.Hát akkor hajrá végezz el egy rendőr sulit,és utána irkálj baromságokat.Sok tudatlan.Utolsó ezt nem neked írtam.Hanem az előtted lévő "kék"-nek.Kiváncsi lennék azért hogy Te milyen iskolát végeztél el.

2014. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Eisenherz válasza:

Szerintem ő egy "hajvasalós úriember"...


Ha beszólnak, akkor leigazoltatom, és kicsit úgy beszélek vele, hogy érezze már kivel van dolga. Ha ellenáll, akkor előállítom. Egyéb esetben nagyon nyomatékosan figyelmeztetem, hogy a jövőben tartózkodjon a hasonló megnyilvánulásoktól.

2014. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De figyeljetek.Nem minden rendőr ilyen.Tudom tudom,mindenki ezzel jön.DE az utcai igazoltatós rendőrök vagy újoncok,vagy tényleg csak annyit tanultak hogy erre jók.Csak ezzel az a gond hogy ezektől mindenki általánosít,holott Magyarország legnagyobb IQ-jú embere rendőr.
2014. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!