Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek milyen neveltetése...

Szerintetek milyen neveltetése volt azoknak, akik szerint a bűnözés nem javítható azzal, ha ököljogot adunk a rendőröknek?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek vajon láttak már számozott utcát belülről? Látták már élesben, hogyan hat a bűnözőkre ha összeverik őket lopásért, rablésárt?

És vajon belegondolnak abba, hogy régen egy darab rendőr miért tudott szétzavarni 40-50 ember pusztán a megjelenésével?



2014. ápr. 19. 09:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%

Mire gondolsz? A lopás, rablás az csak a bírósági tárgyalások során nyer bizonyítást. Addig nem tudhatjuk, nem ártatlan-e az illető.

És ártatlan embert laposra vernél?

Milyen nevelést kaptál Te?:)

2014. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

A kakastollas csendőr elég volt ha rád nézett és már tudta hány pénzt érsz.

Most is olyan pofákkal járkálnak sokan szabadlábon, hogy 10 év kőtörést egész nyugodtam lehetne adni nekik, előlegbe.Míg ki nem derül mia bűnük.És 99% nak ki is derül.200 méterről látszik,hogy bűnözők és soha életükben nem dolgoztak egy percet sem és nem is fognak.

Azelőtt még meghunyászkodtak valamelyest az efélék de mostanában trendi félelemkeltő elvetemültnek látszani.

2014. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%

Arra lennék kíváncsi, hogy te milyen neveltetést kaptál.


Amúgy nem tudom, hogy miért gondolod, hogy jót tenne a közbiztonságnak, ha egy egyszerű zsebtolvaj is lőfegyverrel járna az utcán.

2014. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%

Plusz, először nem gondolod, hogy nem ártana a rendőröket is megkérdezni? Már ha az ököljog nem csak jogot, hanem kötelességet is jelent.


Honnan veszed, hogy a magyar rendőrök arra vágynak, hogy napi rendszerességgel verjenek véresre embereket?

2014. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
"Ideális" esetben így néz ki a bűnöző útja: Rendőr->bíróság->börtön. Tehát mint látszik, a rendőr még azelőtt foglalkozik vele, mielőtt bizonyítást nyerne, hogy bűnöző. Szóval a rendőr ezek szerint pofára hadd verjen meg bárkit? Ha neked ez tetszene, akkor keress embereket, akik ok nélkül jól megvernek és örülj neki. De másokra ne próbáld ráerőltetni ezt a hülyeséget. Én speciel nem szeretném, ha csak úgy ok nélkül megverne egy rendőr, csak mert megteheti.
2014. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Hengerelőhereverem ***** válasza:
53%

Én sem tudom az illető miért örülne egy rendőrállamnak ahol csak úgy heccből megverhet a rendőr.

Nem tudom láttál e már ilyen kis csicska feltűnési viszketegséges rendőrt aki mindenkibe beleköt, mert magasabbak nála, ha most ő odamenne hozzád és elkezdene gyapulni, mert olyan kedve van mit csinálsz? Így is ott ugrándozik és igazoltat minden második embert, most gondolj bele, ha még joga is lenne ok nélkül megütni.

Vagy nem láttál még embereket vagy csak ostoba a kérdező.

2014. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
"keress embereket, akik ok nélkül jól megvernek és örülj neki" :)))
2014. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, h a sok idióta libsi csak a bűnözők jogaival foglalkozik (különösen ha azok cigányok), nem azzal, h meg legyenek büntetve.
2014. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező valószínűleg lehet 14 éves és ő akar papolni a neveltetésről. Költözz ki egy olyan országba ahol neked semmi jogod sincs és sírva fogsz ide rohanni vissza. Szerinted az emberek miért 1956-ban miért lázadtak már fel? Annyira tetszett nekik mikor halálra kínozták az embert az ÁVO-sok? Akik az ilyennel értenek egyet nem éltek és nem tudnak semmit arról a korról mikor túl sok joga volt a hatóságnak.
2014. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

"Honnan veszed, hogy a magyar rendőrök arra vágynak, hogy napi rendszerességgel verjenek véresre embereket?"


Ki a fenét érdekli mire vágynak? Azért fizetem őket, hogy a vágyaikat éljék ki, vagy azért hogy a munkájukat végezzék? Ha én egy reggel azzal mennék be dolgozni, hogy bocs főnök, de erre nem vágyom, másik munkát adjon, mondjuk pénzszámolgatást, úgy rúgna p.csán hogy kiverném a csukott ajtót.

2014. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!