Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elvonóra vagy akár börtönbe...

Elvonóra vagy akár börtönbe is zárhatnak azért mert füvet termesztek otthon, kizárólag saját magam részére?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 22:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
na az anonymitás kérdésében ne legyél olyan biztos (sajnos),ez itt magyarország tudod -....
2009. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

"Most b.sztad el hogy ide írtál. 72 órán kint lesz a rendőrség mert az oldal küldi az infót a zsaruknak. Amíg megteheted tüntess el minden bizonyítékot, mert a sitten köthetsz ki!!!"


:DDDDD


Egyszer lemásoltam egy CD-t. Most akkor ide is jönni fognak a zsernyákok?

Gyorsan vágok egy kis bejglit nekik.

2009. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
1-2 palántáért csak pénzbírságot kapsz Mo.on külföldön nem tom hogy megy ez
2009. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha termesztesz nem nagyon nézik, hogy magadnak-e, csak lecsuknak. Súlyosabb büntetést kapsz, mintbirtoklásért. Itthon. De ha külföldön vagy, akkor az ottani jogszabályokat kéne megismerni, mert az alapján lesz elbírálva az ügyed, ha neadjisten elkapnának. Itthon max leülheted, ha ott elítélnek, de lehet hogy arra is kint kerül sor.
2009. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%

Igen.


A szomorúbb viszont az, hogy neked fű kell ahhoz, hogy jól érezd magadat. :(

2009. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
én nem tartanék otthon, manapság már akárki beköphet, inkább szerezz valahonnan, fogalmam sincs mikor lesz legális a fű, de mostmég cinkes, nem tudom neked mit ad a fű én persze kipróbáltam már párszor, de nem csinálom inkább ha oylan emberekkel vagyok igyis úgyis jol érzem magam :)
2010. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
* ja és csak azokat nem büntetik akik kemény heroinfüggők és kezelés alatt állnak, nekik van papírjuk arról hogy x mennyiségű fű lehet náluk vagy valami ilyesmi.
2010. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Miért büntetnének?

Én is termesztek itthon füvet. Sőt, terjesztem is: az önkormányzatnak én adtam el a játszótérre való 270 m2 gyeptéglát és a kis parkokat is szoktam füvesíteni, gondozni és karbantartani. A kertészkedés nem bűn!


Amúgy, ha a gandzsára gondolsz, akkor a tárgyalás alatt kikérezkedhetsz vécére és amennyiben nem mész vissza, akkor még pár évig jól ellehetsz dutyi nélkül. Kérdezd csak meg Farkas Petit...!

2010. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Hollandiában engedélyezett asszem személyenként egy növény. Ha ott laksz, és nincs sok sok növényed, akkor nem lesz gond! Jah, és tényleg, ne mondd el senkinek!
2010. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
heló engem érdekelnének élet képes magok tudnál egy email-t adni???
2010. ápr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!