Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rabszállító kisbuszokban...

A rabszállító kisbuszokban (pl. VW Transporter, Ford Transit) a raboknak kialakított "ketrecben" van biztonsági öv?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Odavannak szíjazva/láncolva. Az felér egy biztonsági övvel.
2014. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van bilincs.
2014. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket :D Az ember hazamegy hulla fáradtan munkából/iskolából és elkezd ilyeneken gondolkozni. Nem szarkazmussal élek, tényleg jó kérdésnek találom.

Válaszolni nem tudok sajnos, sose gondoltam még ebbe bele :D

2014. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe ez a kérdés, mert tegnap délután éppen egy bíróság előtt jártam és láttam, hogy egy lányt vezetnek pórázon és ültetik befelé az autó hátsó részébe, ami rácsos volt és olyan sűrű szövésű dróthálós, hogy alig lehetett átlátni rajta. Az autó elindult, majd néhány méter múlva óriásit kellett fékeznie.
2014. máj. 17. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs öv, úgy emlékszem. Nem, nem rabként utaztam, de rég volt, nem emlékszem pontosan.
2014. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BiTOPro97 ***** válasza:
Van, és sokszor be is tartják a KRESZ-t sokszor, bár nem mindig. Onnan tudom, hogy amúgy édesapám védőügyvéd.
2017. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!