Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen öltözékben járnak...

Milyen öltözékben járnak Nyíregyházán a Közterület felügyelők?

Figyelt kérdés

Olvassátok el, itt leírtam mi történt, de nem kaptam választ.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. júl. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nyíregyházi vagyok. Szoktam látni közterület felügyelőket, egyenruhában vannak. Olvastam az előző kérdésedet is, ide írnám a választ: az a véleményem, hogy azok kis önkéntes nyugdíjasok voltak, akik fiatalok egzecíroztatásával próbálják betömni a silány életükön tátogó lyukat. Vannak ilyen emberek, higgadtan(!), normál hangnemben, de keményen, határozottan szólj vissza nekik. Ha pedig bántanának, az már testi sértés, te jelentheted fel őket.
2014. júl. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem ütném meg csak úgy, de ha ő megüt, beverek neki egyet, nem érdekel, hogy mi lesz vele. Hát épp ordibáltam vele, hogy fogja be a pofáját, és menjen innen, a viszontlátásra.
2014. júl. 2. 06:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy legközelebb ne ordibálj 1) nem ér annyit az egész, hogy felhúzd magad
2014. júl. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2) ha kiabálsz vele, jobban begurul - ez lemaradt
2014. júl. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!