Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tegyek feljelentést?

Tegyek feljelentést?

Figyelt kérdés
Láttam Horthy Miklósról egy képet, amit egy Szily László nevezetű homár alkotott, a cink.hu szerkesztője. Szerintem ez már a nemzeti jelkép megsértése kategória. Nem? (Hülyeségekre nem vagyok kíváncsi, hogy náci vagyok és ilyenek, mert egyik se!.)

2014. júl. 3. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Tegyél.
2014. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...
2014. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
65%
Horthy nem nemzeti jelkép, így a kérdésedre a válasz: nem.
2014. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vitézi Rendnek nevezett gittegylet már tiltakozott. Állj be a sorba te is.

[link]

2014. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elismerem Horty Miklós szerepét és nagyságát a magyar politikában, de ő valóban nem jelkép, hanem egy történelmi személy. Tehetsz feljelentést, de szerintem semmi értelme, a képbe simán belefér a művészi szabadság. Az, hogy mennyire gusztustalan, és kinek mennyire tetszik, vagy sem, ez más kérdés, de jogi kategóriába beleszorítva nehezen támadható. Szerintem.
2014. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!