Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg ezek vagytok rendőrök?

Tényleg ezek vagytok rendőrök?

Figyelt kérdés

[link]


Te megtennéd, hogyha rendős lennél? Ha rendőr vagy, te egyetértesz ezekkel?



#rendőrség #helyszíni bírság #arany sárhányó díj #rendőri túlkapások #zsebkendő leejtés
2014. júl. 4. 09:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ráadásul meg nem is szoktam szidni a zsarukat, sőt kicsit együttérző vagyok azokkal akik ha megpróbálják csinálni a dolgukat, és esetleg meghurcolhatják túlkapásért, satöbbi.


Te meg jössz ezzel a hazafizós, IQ-s marhaságoddal! :D

2014. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Innen látszik, hogy a magyarok tényleg rasszisták. Mi lett ezzel a nemzettel? Ennél száz éve is sokkal felvilágosultabbak voltunk. Szégyen ez ránk nézve...
2014. júl. 6. 17:53
 23/30 anonim ***** válasza:
Oka van a rasszizmusnak, oka...
2014. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Na mi lenne az?
2014. júl. 6. 20:27
 25/30 anonim ***** válasza:

"Innen látszik, hogy a magyarok tényleg rasszisták. "


És mitől "rasszisták" a magyarok? Mert érdekes módon nyugaton sem tolerálják túlzottan azt az életmódot amit csinálnak, ha a témánál akarunk maradni.

2014. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Az ok egyszerű. A cigányok képtelenek a beilleszkedésre, képtelenek a normális együttélésre embertársaikkal, valamint a kulturált viselkedésre. Nem hiszed? Nézz körül, járj nyitott szemmel. Élj közöttük pár hetet. Kapnak ingyen lakást, 1-2 év alatt olyan putri lesz belőle mint a szél. Nem szeretik a tisztaságot, lelakják, nem takarítanak. Nem szeretnek dolgozni, nem is akarnak. Tanulni? Minek? Elég 6 osztály, 6 gyerek, havi 100ezer az államtól. Ha ezeket nem látod, akkor burokban élsz. Persze ideírom, hogy tisztelet az iszonyúan kevés kivételnek.
2014. júl. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

a magyarok tényleg rasszisták

Mert más országban tárt karokkal várják,szeretik ezeket a hulladékokat? Kanadából csak rasszizmus miatt küldték vissza és a Franciaországból szintén? Tudod a zsámolyiakat.

2014. júl. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Na áljon meg a menet!

1. szabálysértést követtek el megbírságolták őket. nincs probléma

2. Jaj szegények elnyomásban élnek, mindenki csak bántani akarja őket. Hagyjál már! Az miért van, hogy egy magyar nem mehet ki az utcára paprikaspray nélkül, vajon, hogy lehet az, hogy pikkelnek rájuk a rendőrök? nyilván az összes rendőr csak bőrszín és származás alapján bírságol...

3. Egy rendőr sem akar egész nap jelentést írni azért mert

valaki leejtett egy zsebkendőt csak az előtte történteket elfelejtették elmondani...

2014. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

"3. Egy rendőr sem akar egész nap jelentést írni azért mert

valaki leejtett egy zsebkendőt csak az előtte történteket elfelejtették elmondani..."


Mik történtek előtte?

2014. júl. 17. 17:08
 30/30 anonim ***** válasza:

Hogy kivédjem az utolsó hozzászólót, megosztok egy sztorit.

Ha leírná a sajtó, hogy 40eFt-os bírságot adtam egy embernek tényleg kicsi szabálysértésért, akkor rajtam is lehetne csámcsogni, de nem közölte. Akinek én adtam, az folyamatosan csinált lopásokat szabálysértési értékre, volt hogy bűnszervezetben, volt hogy egyedül dolog elleni erőszakkal. Ezekért ilyen ítéleteket kapott a bíróságon: figyelmeztetés, 6 nap közmunka, 18 nap közmunka, illetve kis összegű pénzbüntetés. Tudod az a rossz, hogy tudod hány ügye van, és mindig kiengedi a bíró, nem csukja le, utána meg jön a szlogenduma, hogy a rendőrség nem csinál semmit! Ez egy körforgás, és az emberek nem értik meg, hogy nem a rendőr dolga az ítélkezés, legalább is a butábbja.

Azért adok neki ekkora összeget, kis piti hülye szabálysértésért, mert azt úgysem fizeti be, és azt biztosan átváltoztatják 8 nap elzárásra, és hátha abból tanul. Aki pofátlan módon csinálja a bűnözést, és még a rendőrrel sem tudja, hogy kell viselkedni, arra meg rászállunk, és addig bírságoljuk, míg össze nem gyűlik neki 1-2-3 hónap.

Nem bőrszín alapján, hanem tettek alapján van helyszíni bírság. Tudok mondani nem egy olyan cigányt, aki becsületesen dolgozik, gyereket nevel, és nem követ el folyamatosan szabálysértéseket, nekik soha nem is volt szerintem bírságuk. Magyart is tudok mondani, aki deviáns, de a lényeg, hogy a cigányság körében több a deviáns viselkedésű.

Egy valami van, amit nem lehet elkerülni, az a gyorshajtás, abba random bárki belefuthat, aki vezet, ilyen mondvacsinált szabálysértésért pedig nem hiszem, hogy oktalanul kapott bárki is bírságot közületek, vagy az ismeretségi körötökben!?

2014. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!