Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Itt Magyarországon nincsenek...

Davidpsp kérdése:

Itt Magyarországon nincsenek normális rendőrök?

Figyelt kérdés
Mikor volt ez a tüntetés 2006-ban, akkor mindenkit lőttek, meg vertek. De a mai napokban is verik az embereket és büntetik. Azt mondják sokan hogy ezek Gyurcsány és Bajnai emberei, mert nekik dolgoznak és ráadásul korruptak. Sok Jobbikos azt akarja, hogy normális rendőrök legyenek és ne korruptak. Én ezzel egyet értek, mert tényleg sok a korrupt rendőr Magyarországon. És a Fidesz meg nem tesz semmit.

2014. júl. 7. 15:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20%

[link]

Mióta a Fidesz van kormányon, nem voltak tömegoszlatások, vízágyúzás, és nem ordibálta a fél város az utcákon, hogy "Orbán takarodj". Néhány száz elégedetlenkedő baloldali szokott csak tüntetni, ők figyelemre se méltók, de az ország többsége elégedett a mostani rendszerrel. Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint a Békemenet, ahol 1 millióan vonultak végig a városon. A korrupt rendőröket pedig sikerült 4 év alatt kiselejtezni, ráadásul 3500 új rendőr állt szolgálatba.

Remélem kielégítő volt a válaszom a kérdésedre.

2014. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdekes a hozzászólásod utolsó. Nekem minden a környezetemben élő ismerősöm elégedetlen, és azt mondja, hogy hihetetlen, hogy mennyi irányítható ember van az országban, ennek tömegmegmozdulás lesz a vége.

Én pedig azt mondtam erre, hogy most a rendőr sem szemben fog állni a tömeggel.

2014. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!