Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti mit tennétek, ha valaki...

Ti mit tennétek, ha valaki veréssel fenyegetne titeket egy kérés miatt a barátnőtöknél? (mint valami börtönszokás, hogy jön az új kan és legyőzi a legerősebbet) Barátnőm nővérének a srácáról van szó. A többit nem részletezném inkább.

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 20:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én láttam rajta már az elején, hogy azzal jött ide, hogy engem jól megaláz, meg lejárat majd mindenki előtt és akkor a markában tartja majd az egész helyzetet én meg el leszek küldve. Láttam az arcán, hogy ez van, de nem jött össze neki addig amíg kábé másodszorra, meg nem kértem finoman valamire:

Na erre levette a pólóját és nekem akart esni. Kértem, hogy álljon le. Csak azért nem verekedtem vele össze mert elég csúnya kimenetele lehet bármilyen közelharcnak, halál is.


De nem tudom mi legyen.

A feljelentés elég ciki lenne, családnál vagyunk.

2014. aug. 3. 20:30
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerzel róla bizonyítékot, és feljelented.
2014. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
paprikaspray?
2014. aug. 3. 20:32
 4/12 A kérdező kommentje:
hát, milyen bizonyítékot?
2014. aug. 3. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem az exem új cigány kanja fenyegetett meg anno, de nem igazán érdekelt. Amíg nem emel rád kezet, nem kell vele foglalkozni szerintem. Kerüld el, ha lehet.


Egyébként nekem is ilyen érzésem volt, mint neked. Állandóan zaklatott telefonon és anyázott. Egy idő után már fel sem vettem és végül számot kellett cserélnem, mert egy este vagy 20x hívott... Pedig ő nyúlta le és én csak elküldtem a csajt melegebb éghajlatra.

2014. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyentől félek, és ez még a jobbik eset. mert bármikor idejöhet és mondjuk betalálhat este egy viperával amikor megyek mondjuk közértbe, vagy valami. És akkor féljek? Mert látszott rajta, hogy beteg ember és az orránál 10 centire tovább nem lát, de akkor is neki legyen mindenben igaza.
2014. aug. 3. 20:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt már verekedéses ügye? Mert ha nem, akkor nem kell félni. Ismered a mondást, hogy "amelyik kutya ugat, az nem harap"; igaz?
2014. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom...
2014. aug. 3. 20:38
 9/12 szántóvető ***** válasza:
vagy megvered vagy megvereted más megoldás nincs.a menekülés nem megoldás mert csak jobban felbátorodik ahogy az 5-össel is megesett.
2014. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, 2 hét múlva elmúlik a lila köd a nővérke szeméről és lapátra teszi. Ha meg a nővér ennyire gyengeelméjű, hogy ilyennek ad zöld jelzést, akkor ott a hugica is necces lehet.
2014. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!