Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kifizetődő rendőrnek menni...

Kifizetődő rendőrnek menni manapság?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a készenléti rendőrség érdekel, mennyi az alapbérezés? Túlórát fizetnek? 150 ezer Ft-t kereshet az ember? (Legfőképpen a pénzügy érdekel, de a munkaköri kötelességek is érdekelnek.) Jelenleg Ausztriában dolgozok, de mindig is rendőr akartam lenni. :)

2014. aug. 12. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyere haza.

Nem éri meg.

Szarba se néznek.

A fizetés "jó" de havonta simán rád vernek 300 órát.

Hosszútávon meg azt nem lehet csinálni, főleg nem 62 éves korodig.

2014. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én szívesen cserélek veled, még a mosogatásért is nagyobb megbecsülés jár ott, mint itthon a rendőrnek.

A franc akarna éjszakázni, mocskos alkoholistákat, hajléktalanokat, cigányokat fogdosni minden nap. Én inkább nappal dolgoznék és a többi időt a családdal lehet tölteni, kiszámíthatóan.

Fizikálisan semmi, de szellemileg sokkal rosszabb, mint bármi más. Az emberek legaljával intézkedsz 90%-ban.

2014. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom mi legyen...
2014. aug. 12. 14:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan faluból származom, ahol fele cigány, fele magyar. Ezeknek az embereknek csak a Jobbik nyújthat biztonságot, mert a FIDESZ nem úgy néz ki, hogy tenni akarna valamit is. A korkedvezményes nyugdíjt is elvette. Talán 2018-ban.
2014. aug. 12. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:
De miért akarsz hazajönni, ha Ausztriában már van munkád és életed? Szerintem értelmetlen, főleg rendőrnek hazajönni. Ott nem próbáltál meg jelentkezni?
2014. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös állampolgárság kell hozzá, az meg nincs. :D
2014. aug. 12. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell szerezni. Gondolom beszélsz németül, onnan pedig csak tanulás kérdése. :)
2014. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Látod csak jobban elvannak, mindenki szidja őket, ők meg röhögnek mindenkin. Aki meg szidja őket azért van, mert ők saját maguk sz*r helyzetben vannak a rendőrt meg nem abban látják.
2014. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Mielőtt itt is elharapódzna ez a "42-45 éves korú nyugdíjas" szöveg csak jelzem, hogy Horthy rendőrei és csendőrei legkorábban 10 év hivatásos szolgálati viszony letöltése után kerülhettek szolgálati nyugdíjba. Ma már nevetséges, hogy ezt nem törölték el a szocializmus idejében sem.
2014. aug. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért arra kíváncsi leszek, hogy egy 50-60 éves rendőr mit csinál majd a 8. kerületben egy éjszakás 12 órás műszakban.

Aki irigyelte az idáig beállhatott volna rendőrnek, és rájött volna, hogy miért mondják a rendőrök, hogy ez más mint a többi szakma. Itt ha nem akarsz éjszakázni, akkor leszerelhetsz, nem úgy mint a civil szférában, hogy keresel más munkahelyet. Neked nem kell újraéleszteni, halott gyerekeket, nőket, felnőtteket helyszínelni, és 180km/h-val folyamatban lévő családi mészárláshoz kimenni. Annyi még a különbség, hogy én papíron az aláírásommal állami garanciával vállaltam, hogy 25 év szolgálati viszonyom lesz, na ezt minden európai joggal ellentétben visszamenőleges hatállyal törvénytelenül a drága kormányunk megváltoztatta.

Ez olyan, mintha te ki szeretnél menni külföldre dolgozni, és azt mondják neked, hogy nem, majd 20 év múlva mehetsz, és azért mert megtehetik, még meg is szívatnak, mert miért is ne, és én mint kárörvendő polgártársad, még helyeselném is tapsolva, hogy neked rossz. Az oroszoknál minimum kirángatták volna a miniszert az utcára egy ilyen gondolat miatt.

2014. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!