Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha eltűnik egy 18 éves,...

Ha eltűnik egy 18 éves, öngyilkosságra hajlamos lány, akkor őt a rendőrség nagyobb erővel keresi? Külön ügyként kezelik? Hogyan járnak el?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha öngyilkosságra hajlamos, akkor valószínűleg halott, tehát teljesen illogikus lenne előtérbe helyezni olyan emberekkel szemben, akik eltűntek, de még feltehetőleg élnek.
2014. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül halott...csak mondjuk nagyon zavart..beszűkült.
2014. aug. 13. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Ha valaki "eltűnik"

Max 3 óra van, hogy megtalálják!

(!!!)

Aztán, ha elrabolták..kakukkk!

2014. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A legvalószínűbb az, hogy pontosan ugyan úgy járnának el, mint az összes eltűnt esetében.
2014. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

értem:) köszönöm a válaszokat !

csak kíváncsi voltam

2014. aug. 13. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Régen lószart sem csináltak, de MA ez megváltozott!

Keresik!!! Azonnal!

Persze nem út blokáddal!

2014. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3 csillagos körözési szint helikopterrel
2014. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

14 év alatt keresik minden erővel, akkor be kell rendelni mindenkit.

Az öngyilkosságra hajalmos szerintem rossz megfogalmazás. Aki már öngyilkosságot követett el korábban az 99%-ban halott, aki a figyelmet akarja felkelteni én azt hívnám öngyilkosságra hajlamosnak. Volt már több ilyen emberhez szerencsém, akik 6-7-szer próbálkoztak, nevetséges módszerekkel. A második kategóriára haragszom, mert ő játszik nagyon sok emberrel, akik vele ellentétben komolyan veszik első hallásra a szándékát. Ezek is általában komoly öngyilkosságba menekülnek, de a szégyen miatt, és nem az miatt, amire a figyelemfelkeltés irányult.

Aki véget akar venni a saját életének, az ír egy búcsúlevelet, és otthon elintézi, sok ilyen esetnél voltam kint. Az nem fog elmenni kerestetni magát, aki komolyan gondolja.

2014. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!