Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertem a Bet365 nél egy...

Péter730 kérdése:

Nyertem a Bet365 nél egy nagyobb ősszeget amit három hete nem akar kifizetni! Állitolag elutalták! Minden chates beszélgetést amiben elismerik tarozásukat, elmentettem! Hol perelhettem őket? Tőrtént valakivel hasonlo?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor utalták? Nem hiszem, hogy átvernének, adj 6-8 munkanapot nemzetközi utalásoknak per előtt. (Általában gyorsabbak, de ennyit mindenképp hagyj)
2013. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15-én utalták de még tegnap se volt semmi!
2013. máj. 1. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez így már tényleg gáz.

Mehet egy adategyeztetés, hogy biztos jó helyre küldték-e, és ha semmi, akkor feljelentés rendőrségen.

2013. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De Angliábol küldték! Foglalkozik vele a magyar rendőrség?

Szerintem polgári per ami szoba jőhet de az megint egy csomo idő!

2013. máj. 1. 16:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Foglalkozik, hisz jelen vannak Magyarországon. Persze nem lesz gyors a dolog.

Amennyiben inkább a békés megoldás híve vagy, még mindig lehet baszogatni őket. Küldjenek hivatalos elismervényt az elutalásról (valamiféle receipt-et kell tudniuk adni), ezzel el lehet menni a bankodhoz, hogy ott is nézzenek utána ezen adatok alapján, látnak-e valamit (nagyon ritkán, 1000-ből egyszer feltartóztatják a pénzt, és csak igazolás után írják jóvá, bizonyítani kell az összeg eredetét, hogy nem vagy arab terrorista).

2013. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kértem tőlük banki igazolást de csesznek küldeni! Szerintem el se utalták! De találtam egy jo cikket! Ez az! Meddig lehet visszavonni, vagy módosítani egy utalási megbízást?


Minden bank egy adott időpontban kezdi feldolgozni az aznapi beérkezett utalásokat, ez általában délután négy és nyolc között szokott lenni, minden bankban máskor. Eddig az időpontig vissza lehet vonni a megbízásokat (néha költséggel jár), ezért ne legyünk boldogok, hogy valaki az autó vételárát elutalta és erről hozza a pecsétes banki papírt. Sok embert becsaptak már így.

2013. máj. 1. 17:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez tőrténhetet szerintem esetembe is!!!!!!!
2013. máj. 1. 17:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát megnyugodtam! Ma megjőtt a pénzem! Tuti hogy a bet365 kifizet csak sokáig tart az utalás! Nekem 15-én utalták és ma Május 2 kaptam meg Otp számlámra! De szerintem az otp lenyomozta az eredetét és ezért csuszott el idáig!
2013. máj. 2. 14:19
 9/9 anonim válasza:
sziasztok,mire és hogyan fogadjak,hogy akár keveset is nyerjek? Van valakinek tippje tanácsa,esetleg szokása priviben megtudnátok írni? Köszönöm... scooter10@freemail.hu
2013. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!